čtvrtek 14. listopadu 2019 Sáva

David Zouhar

David Zouhar » Články

Ženy zamířily po propuštění ze záchytky na vodku. Bez peněz

Oslavit propuštění ze záchytky pravděpodobně chtěly ve středu po páté hodině ranní dvě ženy. Zamířily proto do baru v Černovicích. Po dvou hodinách obsluha podniku zjistila, že zákaznice nemají na zaplacení.

Závody MotoGP v Brně jsou v ohrožení, okruhu chybí peníze

Dvaasedmdesát milionů korun musí Automotodrom Brno zaplatit promotérovi Mistrovství světa silničních motocyklů, aby mohl na Masarykově okruhu závody hostit. Peníze okruhu ale chybí. Minulou sobotu proto oznámili promotérovi, že pokud nedojde ke...

Nemůžu se ani v klidu oběsit, stěžoval si muž

Na psychické, fyzické i partnerské problémy si v úterý odpoledne u brněnské žebětínské obory stěžoval třiašedesátiletý muž. Před sebou měl nachystaný silonový provaz, který chtěl podle vlastních slov použít k oběšení.

Muž vařil pervitin na půdě domu v centru Brna

středa, 7. května 2014, 10:51Krimi

Muž vařil pervitin na půdě domu v centru Brna

Více než padesát položek potřebných pro výrobu metanfetaminu našli minulý týden kriminalisté u osmačtyřicetiletého muže v domě v centru Brna. Policisté ho zadrželi přímo po výrobě, kdy měl drogu ještě u sebe.

Strážníci dohlédnou na majálesový průvod i na festival

Snadný průchod přes nejvytíženější křižovatky zajistí majálesovému průvodu brněnští strážníci. Hlídky ve středu dopoledne zkontrolují také doprovodné akce na náměstí Svobody, odpoledne se přemístí na výstaviště.

Policisté zachránili muže z hořícího bytu

úterý, 6. května 2014, 15:58Krimi

Policisté zachránili muže z hořícího bytu

Nedopalek cigarety pravděpodobně způsobil v úterý dopoledne požár bytu ve Škroupově ulici v brněnských Židenicích. Hustý kouř uvěznil na balkoně třiatřicetiletého muže.

Nejlepší kuželkáři světa přijedou do Brna

Téměř čtyři sta sportovců z osmnácti zemí světa se představí od neděle v brněnské hale Vodova v Králově Poli. Čtrnáct dnů tam budou zápasit ve čtyřech kategoriích v rámci Mistrovství světa v kuželkách.

Mendlovo náměstí oživí klavír i výstava židlí

Na přednášky, promítání a výstavu studentských prací lákají Brňany studenti Fakulty architektury Vysokého učení technického. Program nachystali od příštího pondělí do pátku na prostranství před prodejnou Albert na Mendlově náměstí v centru Brna.

Studenti pokácí na náměstí Svobody májku. Děti čeká doprovodný program

Čtyři divadelní představení a výtvarná dílna čeká děti ve středu na náměstí Svobody v centru Brna. Akcí Majálesáček tam od devíti hodin ráno do čtyř hodin odpoledne vyvrcholí měsíc studentských oslav.

Zloděje zadržel nájemník přímo v domě

pondělí, 5. května 2014, 11:08Krimi

Zloděje zadržel nájemník přímo v domě

Odnést si křovinořez ze sklepa domu v brněnské Líšni se nepodařilo třiadvacetiletému mladíkovi. Ještě než se ke kořisti minulý čtvrtek dostal, zadržel ho jednatřicetiletý nájemník.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.