úterý 26. ledna 2021 Zora

Lidl otevře pobočku v samém centru Brna. Na Svoboďáku bude mít nejmenší prodejnu v Česku

Obchodní řetězec Lidl otevře v centru Brna svou vůbec nejmenší prodejnu v České republice. Zákazníci ji najdou ve druhém patře OC Rozkvět na náměstí Svobody, otevřena bude od 30. listopadu.

Ačkoliv půjde s rozlohou 596 m2 o nejmenší prodejnu v republice, obchodní řetězec slibuje zákazníkům dostatečný komfort k nakupování. „Díky atypickému rozmístění regálů naleznou návštěvníci široký sortiment čerstvých potravin, ovoce a zeleniny, masa a mléčných výrobků. Současně bude prodejna vybavena vlastní pekárnou," uvedl mluvčí společnosti Tomáš Myler.

Prodejna bude otevřena denně od 7 do 21 hodin, v neděli pak od 8 do 21 hodin. „Návštěvníci mohou do objektu vstoupit jak z Náměstí Svobody, tak z ulice Panské. Do druhého podlaží, kde se nachází prodejna, se přemístí za pomoci eskalátorů či schodiště,“ dodal Myler.

První den otevření bude navíc spojen s podporou Základní a Mateřské školy Husova 17. Z každého nákupu nad 300 korun v den otevření věnuje Lidl v částku 50 korun škole na studijní pomůcky pro děti.

Hodnocení článku je 100 %. Ohodnoť článek i Ty!

Foto Lidl

Štítky Lidl, OC Rozkvět, brno, centrum, náměstí svobody

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Nitra Maxov

Když jsem bydlel na Masaryčce, chodil jsem tam rád do Alberta. Na Lidl mi to ale připadá fakt malé. Podobně malá bude prodejna Lidlu v Centrumu na Maliňáku.

sobota, 28. listopadu 2020, 07:51

Mari Voltaire

super

pátek, 27. listopadu 2020, 14:59

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.