čtvrtek 20. února 2020 Oldřich

Rána pro brněnský hokej. Při nehodě na motorce zemřel oblíbený trenér Techniky Vlastimil Odehnal

Hokejové Brno zasáhla tragická zpráva. Ve středu 3. července zemřel po nehodě s kamionem hokejový trenér Vlastimil Odehnal. Odehnal jel na motorce a zatím z neznámých příčin vjel do protisměru, kde se srazil s kamionem. Zemřel po převozu do nemocnice. S informací přišel jako první server Blesk.cz.

Tragická nehoda se stala na silnici č. 42510 poblíž Sobotovic na Brněnsku. Odehnala transportoval po nehodě do nemocnice vrtulník. „Muže středního věku ve velmi vážném stavu jsme letecky dopravili na urgentní příjem do Fakultní nemocnice v Brně,“ uvedla mluvčí záchranky Michaela Bothová. Ještě před tím ho však na místě resuscitovali hasiči i záchranáři. Bohužel nakonec neúspěšně.

Vlastimil Odehnal byl trenérem v Hokejové akademii pro amatéry. Významnou stopu zanechal jako trenér a manažer klubu VSK Technika Hokej Brno.

„Velmi smutná zpráva zasáhla dnes náš klub. Ve věku nedožitých 55 let ve středu 3.7.2019 tragicky zemřel dlouholetý funkcionář a trenér Techniky v posledních 15 letech pan Vlastimil Odehnal. Vedení klubu vyjadřuje rodině a pozůstalým upřímnou soustrast. Informace o posledním rozloučení doplníme, jakmile budou známé," uvedl hokejový klub v oficiálním oznámení.

Foto youtube.com

Štítky vlastimil odehnal, technika, hokej, trenér, úmrtí, motorka

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.