Počasí dnes24 °C, zítra14 °C
Neděle 14. dubna 2024  |  Svátek má Vincenc
Bez reklam

Strážníci pomáhali zachránit psa, který nečekaně vběhl pod projíždějící auto

Sedmatřicetiletá řidička z Brna projížděla v pondělí ráno Údolní ulicí směrem na Mendlovo náměstí, když jí nečekaně přímo pod kola vběhl pes. Žena auto ihned zastavila a stejně reagovali i strážníci, kteří v tu chvíli projížděli kolem. Vůz zastavili tak, aby kryl psa, který zůstal na místě nehybně ležet.

„Aby zabránili dalšímu zranění, postavili služební automobil s rozsvícenými majáky před psa. Jeden strážník společně s majitelkou zjišťoval rozsah poranění zvířete. Pes měl krvácející zranění v oblasti končetin a jeho chovatelka strážníka ubezpečila, že veterinární ošetření si zajistí sama,“ popsala mluvčí strážníků Jana Pokorná.

Druhý strážník mezitím od řidičky zjišťoval, zda na jejím autě nevznikla nějaká škoda. Auto i jeho řidička však byli v pořádku, a tak mohli pokračovat v jízdě.

„Třiačtyřicetiletá majitelka zraněného mazlíčka strážníkům, ale i řidičce vysvětlila, že její pes vběhl do silnice při dovádění s jiným psím kamarádem,“ doplnila mluvčí.

Hodnocení článku je 48 %. Ohodnoť článek i Ty!

Foto MP Brno

Štítky pes, zranění, nehoda, auto, Brno

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Strážníci pomáhali zachránit psa, který nečekaně vběhl pod projíždějící auto  |  Doprava  |  Zprávy  |  Brněnská Drbna - zprávy z Brna a Jihomoravského kraje

Můj profil Bez reklam

Přihlášení uživatele

Uložené články mohou používat pouze přihlášení uživatelé.

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.