neděle 26. ledna 2020 Zora

Břeclavsko

Vězeň na útěku! Trestanec utekl z pracoviště

Policisté žádají veřejnost o pomoc s pátráním po uprchlém vězni. Michael Viktorín v pondělí odpoledne uprchl z pracoviště s volným pohybem.

Dítě v Břeclavi vypadlo z okna třetího patra

Malé dítě vypadlo v pondělí odpoledne v centru Břeclavi z okna ve třetím patře, záchranáři ho ve vážném stavu letecky transportovali do nemocnice v Brně. Okolnosti neštěstí zjišťuje policie. V krátké době jde v Jihomoravském kraji o druhý případ...

Z hlíny u cesty trčel sovětský granát z druhé světové války

O výjezd pyrotechniků se na Břeclavsku postaral nález nevybuchlého granátu. Oznámení přišlo v úterý 12. června od muže, který procházel lesní stezkou v lokalitě Soutěsky. Muž si všiml, že ve ztvrdlé hlíně trčí část podezřelého předmětu.

Žena našla na břehu rybníka utonulého člověka

Nepříjemné rozrušení při nedělní procházce zažila žena v Novosedlech na Břeclavsku. Na břehu místního rybníka totiž našla tělo utonulého člověka.

Muž se chtěl zabít skokem z balkonu nemocničního pokoje. Policista ho strhl zpátky

Vynikající práci odvedli v pondělí navečer policisté z obvodního oddělení Břeclav. Na tísňovou linku 158 přijalo operační středisko oznámení, že v břeclavské nemocnici se nachází muž, který má v úmyslu spáchat sebevraždu skokem z balkonu.

Opilý muž vlezl do Dyje a vyhrožoval, že skočí pod splav. Zachraňovaly ho všechny bezpečnostní složky

Všechny složky integrovaného záchranného systému zaměstnal ve středu v Břeclavi jednapadesátiletý muž. Ten se rozhodl, že si bude řešit osobní problémy po svém, sestoupil z břehu do řeky Dyje a nedaleko splavu začal hlasitě telefonovat...

Policisté stále neznají totožnost muže, kterého u Břeclavi srazil vlak. Zveřejnili fotku jeho obuvi

Policistům se doposud nepodařilo zjistit totožnost muže, který byl v úterý ráno usmrcen v kolejišti za Břeclaví. Žádají proto o pomoc veřejnost.

Ve vinařské oblasti v Kobylí vyroste v létě unikátní rozhledna. Výhled si užijí i vozíčkáři

Unikátní rozhlednu s výhledem na vinařskou oblast a Modré hory plánují během léta vystavit u obce Kobylí na Břeclavsku. Vyhlídka je výjimečná nejenom designově, ale i prakticky. Jako jednu z mála v celém Česku si ji totiž užijí i lidé na vozíčku....

Břeclav vybuduje na koupališti saunový svět

V areálu koupaliště v Břeclavi vznikne saunový svět téměř za 16 milionů korun. Nabídne sauny i prostor na odpočívání. Práce začnou do konce dubna a potrvají asi půl roku.

Na jižní Moravě se vybourali dva namol opilí cyklisté, nadýchali okolo dvě a půl promile

Stejné vášně, jiné místo, stejné následky. Během víkendu se na Břeclavsku vybourali dva cyklisté. Jak později ukázala dechová zkouška, oba byli pořádně navátí.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.