středa 19. února 2020 Patrik

Z kraje

Zloděj se vloupal do smíšeného zboží. Vedle alkoholu a cigaret ukradl i pětadvacet kilo sýra

Velmi zajímavý lup si odnesl zatím neznámý zloděj z prodejny smíšeného zboží v Ochozu u Brna. Do prodejny se dostal násilím a poté už mi nic nebránilo v řádění.

FOTO: Vandal se vyřádil na odstaveném vlaku v Rájci-Jestřebí

Původní modrobílý lak vlakové soupravy odstavené na nádraží v Rájci-Jestřebí na Blanensku se nejspíš nepozdávalo zatím neznámému sprejerovi.

Policisté zastavili namol opilého řidiče, před jízdou vypil deset jedenáctek a čtrnáct panáků

Šíleným způsobem se zapsal do paměti jihomoravských policistů řidič, kterého zastavili ve dvě hodiny odpoledne na výpadovce z Brna. Muž jel v autě, kterému stále svítilo prostřední brzdové světlo. Ihned po zastavení policisté poznali, odkud vítr...

FOTO: Hasiči vyprošťovali koně, který se zasekl v pneumatice

K velmi neobvyklému případu vyjížděli včera jihomoravští hasiči v Hustopečích. Na místním statku totiž uklouzl kůň tak nešťastně, že se zasekl v pneumatice, do které se sype žrádlo.

Po nehodě auta s dodávkou museli hasiči jednoho člověka vyprošťovat

Dva lidé odnesli zraněním srážku osobního auta s dodávkou v úterý na silnici 54 u Nížkovic na Vyškovsku. Hasiči museli jednoho z pasažérů vyprošťovat. 

Opilá žena si v mrazech ustlala na lavičce, před umrznutím ji zachránil starosta

Silně opilá žena si v pondělí zřejmě spletla lavičku před obecním úřadem v Kozlanech na Vyškovsku s postelí. Ve značně podroušeném stavu ji zde našel před dvaadvacátou hodinou místní starosta.

FOTO: Hasiči zachránili pejska uvízlého na skále

V pátek odpoledne zaměstnal dvě profesionální jednotky jihomoravských hasičů pejsek, který uvízl na zasněžené skále v Rájci -Jestřebí na Blanensku.

Na Hodonínsku vykázali policisté během jednoho týdne z domu dvě ženy za domácí násilí

O tom, že domácí násilí samo od sebe neskončí, se přesvědčili během krátké doby policisté na Hodonínsku. Opět se ukázalo, že některé rodinné neshody mají tendenci eskalovat a rodinní příslušníci potřebují pomoc, podporu či ochranu. Tentokrát...

Řidič slétl u Černé hory pod mostek do příkopu, policisté hledají svědky

Jihomoravští policisté dnes zveřejnili výzvu, ve které žádají o pomoc případné svědky nehody, která se stala 18. prosince minulého roku na silnici I/43 v lesích u Černé hory.

Auto srazilo v neděli večer u Brna chodce, ten bohužel zemřel. Tah na Svitavy byl uzavřený

Na frekventované silnici I/43 směrem na Svitavy se v neděli večer stala tragická nehoda. Auto srazilo chodce, pro kterého musel přiletět vrtulník. I přes snahu záchranářů bohužel zemřel.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.