neděle 17. ledna 2021 Drahoslav

Z kraje

VIDEO: Muž si odmítal v obchodě nasadit roušku, urážel zákazníky a pak v zimě polonahý stopoval na silnici

Stopařské štěstí zkoušel na začátku prosince spoře oděný muž v Břeclavi. Zvolil k tomu zajímavý outfit - kombinaci čepice, kraťasů a odhaleného pupíku. Nakonec skončil v péči břeclavských strážníků, kteří s ním měli starost už od jeho ranní...

VIDEO: Hasiči dnes museli vyjíždět k 19 nehodám, rekordní číslo způsobilo počasí

Kvůli sněhu dnes museli po celém Jihomoravském kraji vyjíždět k nehodám hasiči a policisté. Už v šest ráno vyslalo operační středisko první jednotky k haváriiím na Brněnsku a Znojemsku. Do 14. hodin zasahovali hasiči u 19 dopravních nehod, při...

Při požáru domku na Znojemsku zemřel člověk. Požár sám uhasl, mrtvého našel soused

Při požáru rodinného domku zemřel v sobotu v Mikulovicích na Znojemsku jeden člověk. Oheň v rodinném domku spontánně uhasnul, takže na místo ani nevyjížděly hasičské jednotky. Mrtvého obyvatele domu našel soused.

Brutální vražda na Vyškovsku. Policisté zadrželi opilého muže, který umlátil starší paní sekerou

Policisté vyšetřují případ brutální vraždy na Vyškovsku. Opilý muž tam po hádce sáhl po sekeře a pak ubil k smrti svoji starší příbuznou. Chvíli před vraždou se totiž pohádali kvůli výchově dětí.

Auto na Břeclavsku v noci srazilo chodce, mladý muž na místě zemřel. Policisté hledají svědky

Tragické následky měla nehody z noci ze soboty na neděli u obce Kostice na Břeclavsku. Auto tam o půl druhé ráno srazilo chodce, mladý muž pohybující se po silnici bohužel na místě zraněním podlehl. Policisté nyní prosí případné svědky nebo...

FOTO: Noční nehoda skončila tragicky. Mladý řidič srazil chodce, který šel po silnici v tmavém oblečení

Tragicky skončila nehoda v noci na sobotu nedaleko obce Bořetice na Břeclavsku. Dvacetiletý řidič Hondy v noci přehlédl chodce, srážku s autem o šest let starší muž nepřežil. Podle policistů neměl chodec žádný reflexní prvek a byl oblečený v tmavém.

FOTO: Parta výrostků zakončila narozeninovou oslavu demolicí nového nádraží ve Vyškově

Narozeninová oslava potřebovala tečku. A tak se parta mladých ve Vyškově rozhodla udělat pořádný cirkus na nově zrekonstruovaném autobusovém nádraží. K jejich smůle je slyšeli policisté z nedaleké stanice, dopadeni byli během několika minut.

Řidič Volkswagenu narazil na Brněnsku do zámecké zdi, bohužel na místě zemřel

Tragicky skončila nehoda ze sobotního večera. Ve Vlasaticích na Brněnsku narazil řidič Volkswagenu do zámecké zdi. Zraněním z nehody bohužel na místě podlehl.

V Bzenci se na přejezdu srazil vlak s autem, řidič na místě zemřel

V Bzenci na Hodonínsku se před 11:00 na přejezdu srazil vlak s osobním autem.Záchranka vyslala na místo vrtulník, bohužel řidiči už záchranáři pomoci nemohli. Muž na místě zemřel. Ve vlaku se podle dosavadních informací nikdo nezranil, uvedla...

FOTO: Hasiči vytáhli na Brněnsku dva muže ze zatopeného auta

Do velmi svízelné situace se v úterý okolo oběda dostal řidič a spolujezdec dodávky nedaleko Ivančic na Brněnsku. Při projíždění řeky Rokytné uvízli v rozvodněném řečišti, život jim museli zachránit hasiči z Ivančic.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.