úterý 12. listopadu 2019 Benedikt

Vyhledávání

Nalezené články: "videoloterijní terminál"

V Boskovicích na Blanensku zřejmě od ledna 2016 zakážou hazard

Boskovice na Blanensku zřejmě od ledna 2016 zakážou hazard ve městě. Radnice připravuje vyhlášku, kterou by dále nesměly být na území města provozovány herní automaty a videoloterijní terminály. Řekl to mluvčí městského úřadu Jaroslav Parma. Loni...

Majitel Bobycentra hrozí: Kasino nebo ubytovna pro sociálně slabé

Buď bude v brněnském Bobycentru povolený provoz kasina, nebo v něm budou bydlet sociálně slabí ze severu Čech. Takový vzkaz vyslala v reportáži České televize zástupkyně majitele Daniela Esletzbicherová.

Herny v Brně ubývají, devět kasin však zůstane

Radnice Brna-střed chce zakázat v centru města herny, výjimku by měla dostat jen necelá desítka už fungujících kasin. Na tiskové konferenci to dnes řekl starosta Libor Šťástka (ODS). Aktivisté v minulosti herny v centru města kritizovali.

Aktivisté: Brno by mělo zveřejnit, co plánuje s hernami ve městě

Aktivisté ze sdružení Brnění požadují od jednotlivých městských částí i magistrátu, aby zveřejnily postoje k regulaci hazardu na území Brna. Podle vyhlášky z roku 2011 je v Brně nulová tolerance hazardu, která se pomalu naplňuje a herny z města...

Aktivisté dali podnět ke zrušení 3 126 herních přístrojů

Aktivisté ze sdružení Brnění dali ministerstvu financí podnět ke zrušení 3 126 herních přístrojů v Brně, které jsou v rozporu s vyhláškou. Jde o přístroje umístěné v blízkosti škol, školek, zdravotnických a sociálních zařízení, úřadů nebo kostelů.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "videoloterijní terminál"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "videoloterijní terminál"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.