úterý 19. listopadu 2019 Alžběta

Vyhledávání

Nalezené články: "restituce"

Návrhy na nový park pod Hády v Brně budou v polovině roku

Teplárny Brno očekávají, že architektonické návrhy na nový park v Brně pod vrchem Hády, dostanou už v červnu. Pak o nich bude rozhodovat odborná komise. Na místě vznikne místo pro volnočasové aktivity Brňanů.

Do vily Tugendhat  se vrátily originální kusy nábytku

Město Brno získalo do svého majetku originální kusy nábytku, které byly součástí původního zařízení funkcionalistické vily Tugendhat. Jedná se o příborník (buffet), lavici, stolek (coffee table) a křeslo (chaise longue).

V Žabovřeskách roste nové sportovní centrum, bude mít restauraci v lodi

V Brně-Žabovřeskách u řeky Svratky začala výstavba sportovního centra. Investorem je sdružení Malá baseballová liga. Více než 80 procent z celkových nákladů 40 milionů korun bude hrazeno z dotací Evropské unie, řekl předseda sdružení Tomáš Ovesný.

Soud zamítl vrácení rozsáhlého majetku rodu Dietrichsteinů

Krajský soud v Brně dnes zamítl odvolání Mercedes Dietrichsteinové, která se dožadovala vrácení rodového majetku na Břeclavsku. Otec o něj přišel na základě Benešových dekretů v roce 1945.

Soud pootevřel princezně cestu k rodovému dědictví

Ústavní soud dal ve středu za pravdu stížností Elisabeth Pezoldové (65), která tvrdila, že ji Česká republika neoprávněně vyřadila z dědického řízení ohledně cenného majetku šlechtické rodiny Schwarzenbergů.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "restituce"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "restituce"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.