neděle 19. ledna 2020 Doubravka

Vyhledávání

Nalezené články: "ochránce práv"

Šiřitelé nenávistných příspěvků na internetu spoléhají na anonymitu. V tom se mýlí, varuje nejvyšší státní zástupce

Anonymita internetu je často jen zdánlivá a pisatelé nenávistných příspěvků by měli vědět, že jsou dohledatelní a mohou nést zodpovědnost. Na konferenci Nenávist na internetu to dnes řekl nejvyšší státní zástupce Pavel Zeman. Zmínil, že nejčastějším...

Město zveřejnilo Plán mobility, Brňané ho můžou připomínkovat

Město dokončilo návrhovou část Plánu mobility. Nyní je zveřejněna na webových stránkách projektu www.mobilitabrno.cz . Čeká ji projednání s veřejností, odborníky a zástupci městských částí. Termín pro zaslání připomínek a komentářů je 30. dubna.

Kancelář veřejného ochránce plánuje novou přístavbu za třicet dva milionů

 Kancelář veřejného ochránce práv plánuje stavbu dalšího objektu, investice si vyžádají zhruba 32 milionů korun. Začátek stavby, která naváže na sídlo budovy veřejného ochránce práv v Údolní ulici, je v plánu ve druhém čtvrtletí 2017, hotovo by mělo...

Jihomoravané poslali loni ombudsmance nejvíce stížností z celé ČR

Nejvíce stížností z celé České republiky dostala v loňském roce ombudsmanka Anna Šabatová z Jihomoravského kraje. Bylo jich 1324, sdělila dnes v tiskové zprávě mluvčí Kanceláře veřejného ochránce práv Iva Hrazdílková.

V Brně se představí významní experti na problematiku nerovného odměňování žen a mužů

Fenomén nerovného odměňování žen a mužů se v České republice zatím netěší dostatečné pozornosti. Zájem o téma by mohla nastartovat mezinárodní konference, která se uskuteční 22. ledna 2016 v Brně.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "ochránce práv"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "ochránce práv"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.