sobota 10. dubna 2021 Darja

Vyhledávání

Nalezené články: "nové potrubí"

Před 41 lety se na Pekařské otevřela země. Zahynula v ní odvážná žena

Na den přesně před 41 lety - 15. února 1976 se pár minut před polednem propadla dlažba nástupního ostrůvku před Nemocnicí u Sv. Anny na Pekařské ulici. Do prohlubně při výstupu ze šaliny spadl osmapadesátiletý Miroslav Šudák. Z přihlížejících se mu...

Brno vybralo zhotovitele dokumentací na rekonstrukce ulic Štefánikova, Benešova a Veveří

Brno vybralo minulý týden zhotovitele projektových dokumentací na rekonstrukce tří velkých ulic v centru města, Benešovy, Štefánikovy a Veveří. Rekonstrukce budou stát stovky milionů korun. Projektování potrvá rok a půl. V dalších letech město ulice...

Zloděj ukradl potrubí. Plyn nechal volně unikat

Hrozící nebezpečí odvrátili v sobotu před polednem brněnští strážníci ve Vlhké ulici v centru města. Při prověřování oznámení o úniku plynu hlídka zjistila, že někdo z budovy odcizil plynové potrubí a plyn nechal volně unikat z neuzavřené roury.

Na rekonstrukci Milady Horákové jsme připraveni, tvrdí dopravní podnik

Velká oprava ulice Milady Horákové začne už příští sobotu. Potrvá šestnáct měsíců a město za ni zaplatí 235 milionů korun. Rekonstrukce vyloučí z místa veškerou dopravu.

Voda ve dvou pavilonech kampusu je už pitná

Potíže s kvalitou vody v kampusu Masarykovy univerzity v Bohunicích se podařilo vyřešit v pavilonech A5 a A13, kde bylo nainstalováno nové potrubí. Aktuální rozbory prokázaly, že voda po výměně trubek už odpovídá hygienickým normám.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "nové potrubí"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "nové potrubí"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.