úterý 7. dubna 2020 Heřman / Hermína

Vyhledávání

Nalezené články: "kybernetika"

Fakultní nemocnice Brno čelí kybernetickému útoku, akutní pacienty převáží jinam

Fakultní nemocnice Brno čelí kybernetickému útoku, nefungují tam počítače. Informaci potvrdil premiér Andrej Babiš. O situaci hovořil s Jaroslavem Šmídem, který nyní řídí Národní úřad pro kybernetickou a informační bezpečnost (NÚKIB). Podle mluvčího...

V Brně vzniklo unikátní výukové centrum pro kybernetickou bezpečnost

Nové centrum pro kybernetickou bezpečnost pomůže středoškolákům v Brně trénovat obranu proti útokům hackerů. První kybercentrum svého druhu v republice otevřeli ve středu na Střední škole informatiky, poštovnictví a finančnictví v Brně. Projekt...

V Brně začal šedesátý první ročník Mezinárodního strojírenského veletrhu

Letos probíhá na brněnském výstavišti šedesátý první ročník Mezinárodního strojírenského veletrhu (MSV). Do pátku se představí okolo šestnácti set vystavovatelů s novinkami a trendech v průmyslových technologiích.

Kybernetická bezpečnost není pouhá móda. Pojednává o tom CyberCon 2019

CyberCon 2019 je akce pořádaná Národním úřadem pro kybernetickou a informační bezpečnost (NÚKIB) ve spolupráci se studentský spolkem Security Outlines skládající se hlavně ze studentů Bezpečnostních studií na Fakultě sociálních studií v Brně.

Ve městě vznikne centrum kybernetické bezpečnosti

Do roku 2015 bude v Brně vybudováno Národní centrum kybernetické bezpečnosti. Nová instituce s 35 zaměstnanci bude součástí Národního bezpečnostního úřadu (NBÚ).

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "kybernetika"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "kybernetika"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.