pondělí 2. srpna 2021 Gustav

Vyhledávání

Nalezené články: "kachny"

Káčata v Brně spadla do kanálu, nápaditě je zachránili strážníci

Nezvyklou záchranu malých káčat, která spadla do kanálu, prováděli brněnští strážníci. Protože se ptáčky nedařilo vytáhnout běžným způsobem, rozhodla se hlídka spustit do otvoru jednu z kolegyň, která vystrašené tvory dokázala lapit a dostat zpět na...

Jedenáct káčátek zabloudilo do města, na rušné ulici je odchytili strážníci

Brněnští strážníci řešili opeřený případ, na rušnou ulici totiž zavítala kachna i s jedenácti mláďaty. Malá káčátka se podařilo odchytit a převézt do Ptačího centra, vystrašená matka od nich bohužel odlétla.

Brno se stalo domovem pro kachničky mandarínské

Okolo padesáti kusů kachničky mandarínské si za své zimoviště vybralo řeku Svratku. Tady barevný čínský druh ptáka pravidelně přebývá už celou dekádu. Jde o jedinou kachní populaci tohoto druhu u nás. Podle Vladimíra Mikuleho z Ústavu chovu a...

Slimáci ničí zahrádkářům úrodu. Zkuste pivo nebo hlístice, radí odbornice

Kvůli nedávným vydatným dešťům zahrádkáři po celé republice bojují se slimáky a plzáky, kteří dokáží zdemolovat celou úrodu. Největší škody působí plzák španělský, který likviduje vše včetně okrasných rostlin.

Slepičář: O slepice je stále větší zájem. Lidé chtějí žít zdravě, mít ke snídani domácí vajíčka

Že slepice chovají jen babičky na vesnicích? Ale kdeže… Jejich kouzlo objevuje stále více mladých rodin, a to i ve městech. Své o tom ví Slepičář. Kdo to je? Přece provozovatel oblíbeného e-shopu www.slepicar.cz.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "kachny"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "kachny"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.