středa 16. června 2021 Zbyněk

Vyhledávání

Nalezené články: "dotace"

Slovanská epopej by měla být v Moravském Krumlově k vidění v červenci

Slovanská epopej Alfonse Muchy by mohla být na zámku v Moravském Krumlově k vidění už v červenci. ČTK to včera řekl starosta Moravského Krumlova Tomáš Třetina (TOP 09). Smlouvu o zápůjčce díla schválilo včera vedení Prahy. Podle Třetiny se uskuteční...

Česko by mohlo mít zmocněnce vlády pro Romy, počítá s tím strategie integrace

V Česku by mohl do konce příštího roku vzniknout nový post vládního zmocněnce pro romské záležitosti. Počítá s tím Strategie romské integrace do roku 2030, kterou schválila vláda. Poslední výroční zpráva o stavu romské menšiny uvádí, že podle...

Policejní koně v Brně mají nové tréninkové středisko, zajezdil si i Hamáček

Ministr vnitra Jan Hamáček přijel dnes do Brna, aby slavnostně otevřel opravené výcvikové středisko pro policejní koně a psy, které nově umožňuje celoroční využití. Zároveň navštívil nové a větší sídlo odboru azylové a migrační politiky.

Radniční věž se dočkala proměny, zmizela poválečná okna

Vyškovská radniční získala nová okna a dveře. Rámy jsou replikou starých a odpovídají renesančnímu vzhledu radnice, která představuje dominantu města.

Proměna Kina Svět stála 76 milionů, v budově vznikl také menší sál

Rekonstrukce více než stoletého hodonínského Kina Svět vyšla na 76 milionů korun. Změnou prošla fasáda, rozvody, interiér i vybavení kina. Při opravách přibyl také nový bezbariérový výtah a menší promítací sál.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "dotace"

Více fotogalerií »

Nalezené profily: "dotace"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.