pátek 14. srpna 2020 Alan

Vyhledávání

Nalezené články: "doprava"

U Tišnova vykolejil vlak, místo dávají do pořádku hasiči, trať je uzavřená

V Tišnově se stalo další vlakové neštěstí, dnes dopoledne vykolejily dva poslední vagóny rychlíku Vysočina, který jel z Prahy do Brna. Vagóny se naštěstí nepřevrátily, nikdo proto nebyl zraněný. Z vlaku bylo evakuováno za pomoci hasičů 150 lidí a...

Jak a kudy povede silnice X43? Na to odpoví výstava v Urban centru

Žhavé brněnské téma – podoba silnice X43 se zase o kousek přiblížilo veřejnosti. Od této středy jsou všechny tři návrhy projektu dané na odiv jako výstavu v Urban centru. Barevné modely i vizualizace s popisem si tak kdokoliv může přijít zdarma...

Nejezděte na Prýgl autem, varují strážníci. Doprava kolem přehrady kolabuje

U Brněnské přehrady kvůli velkému množství aut hrozí kolaps dopravy, lidé by měli využít k přepravě městské hromadné dopravy, uvedl mluvčí brněnských strážníků Jakub Ghanem. Podle něj strážníci museli řešit desítky dopravních přestupků.

Motorkáři musí myslet na to, že je nechrání karoserie

Závažnost dopravních nehod motorkářů je mnohonásobně vyšší než u řidičů osobních automobilů. I když tragické kolapsy dlouhodobě mírně klesají, do letošního června na českých silnicích přišlo o život už 32 motorkářů.

Anonym nahlásil bombu na poště u hlavního nádraží v Brně, provoz vlaků byl přerušen

Provoz hlavního nádraží v Brně ochromil v úterý ráno anonym, podle kterého je v budově České pošty bomba. Policisté a hasiči tak evakuovali budovu a přilehlé okolí. Na nádraží nejezdily vlaky. Provoz byl obnoven až po desáté hodině.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "doprava"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "doprava"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.