neděle 15. prosince 2019 Radana

Vyhledávání

Nalezené články: "Vatikán"

Brno dostalo od Chorvatska dvoumetrovou kraslici

Chorvatská velvyslankyně Ines Troha včera slavnostně předala primátorovi města Brna dar Turistického sdružení Koprivnicko-križevackého kraje. Obří kraslice zdobená brněnskými symboly a památkami bude k vidění na náměstí Svobody až do 1. dubna.

Brnem večer projede Tour de Franz. Míří k papeži

středa, 20. července 2016, 12:51Sport

Brnem večer projede Tour de Franz. Míří k papeži

Dnes v 19 hodin přijede do Brna malý cyklistický peloton Tour de Franz. Na nádvoří Nové radnice na Dominikánském náměstí jej přivítá brněnský primátor. Účastníci tohoto pelotonu míří do Vatikánu, kde budou 10. srpna přijati papežem Františkem.

Na mši do centra Brna přijelo více než 25.000 věřících

Více než 25.000 lidí přišlo dnes na brněnské náměstí Svobody na mši, kterou vyvrcholil 1. národní eucharistický kongres v ČR. Věřící pak šli v průvodu na Zelný trh, kde byl hlavní program ukončen společným vyznáním víry, tedy obnovou smlouvy s...

Tisíce věřících míří do Brna na pět dní mší a přednášek

Rekordní návštěvnost očekávají pořadatelé Katolické charismatické konference, která dnes začíná v Brně a skončí v neděli. Už se na ni registrovalo přes 5000 účastníků, další 3000 neregistrovaných by odhadem ještě mohlo dorazit, řekla dnes mluvčí...

Rezignace papeže nebyla pro brněnského opata šokující zprávou

Ohlášená rezignace papeže Benedikta XVI. nebyla pro starobrněnského opata Lukáše Evžena Martince šokující zprávou. V posledních měsících prý existovaly jisté indicie.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Vatikán"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "Vatikán"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.