sobota 18. září 2021 Kryštof

Vyhledávání

Nalezené články: "Příroda"

Blansko věnuje novou lipovou alej osobnostem města

V Blansku vyroste nové stromořadí lip, které připomene slavné osobnosti města. Dojde tak k obnovení části původní Salmovy aleje. Dobrovolníci stromy vysadí v polovině letošního října.

Brněnskou trafostanici zpestřila malba dětí z SOS vesniček

Trafostanici v brněnských Medlánkách rozveselilo malování dětí z SOS dětských vesniček. Díla malých umělců zpříjemní prostředí ulice a připomenou místním i náhodným kolemjdoucím, jak důležitou roli hraje rodina v lidském životě.

Brno oživí zeleň za 24 milionů korun

neděle, 5. září 2021, 12:00Společnost

Brno oživí zeleň za 24 milionů korun

Revitalizace, vznik parků i přeměna betonových ploch. Brno bude v příštích letech zelenější. Pokud návrh, který prošel přes brněnské radní, schválí zastupitelé, vznikne ve městě zeleň za 24,2 milionu korun.

Kam na longboard v okolí Brna? Máme pro vás 3 tipy

Nevíte, kam vyrazit o víkendu? Poznejte tři oblíbené stezky v Brně a jeho okolí, které můžete brázdit nejen na kole a in-line bruslích, ale také na longboardu. Vydejte se podél řeky Svitavy a Svratky nebo se projeďte krásným Mariánským údolím.

Vydry i lišky se naučily používat bezpečné tunely pod silnicí

Pod nově opravenou silnicí u vodního díla Nové Mlýny na Břeclavsku vznikly speciální propustky, které nabízejí úkryt a bezpečnou cestu zvířatům. Podchody chránící před auty se brzy naučily využívat kachny, vydry i lišky.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Příroda"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "Příroda"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.