čtvrtek 25. února 2021 Liliana

Vyhledávání

Nalezené články: "Příroda"

Vypukly jarní prázdniny, volnočasová centra chystají dětem program i v omezeném režimu

Dnes školákům na jižní Moravě začaly jarní prázdniny. I přes vládní nařízení centra volného času nelení a pro děti vymýšlejí programy, jež je zabaví doma nebo venku. V Brně a okolí nabízí organizátoři tvořivé balíčky, interaktivní stezky v přírodě...

Turisté vzali útokem Národní park Podyjí, táhnou vyhlídky i vinice

Mimořádný návštěvnický zájem hlásí Správa Národního parku Podyjí. Turisté vzali chráněnou lokalitu doslova útokem a krásy tamější přírody vyrazilo jen loni obdivovat bezmála půl milionů lidí. Přeplněná jsou parkoviště a ruch je i na místech, kde...

Dnes je Popeleční středa. Vynechte maso a odložte praní prádla

Křesťané dnes mají významný den. Na dnešek totiž připadá Popeleční středa. Ta je vnímána jako první den čtyřicetidenního půstu, který vyvrcholí Velikonocemi. Dnes bychom neměli jíst maso a přes den je dovoleno jen jedno úplné nasycení.

Znojmo vyřešilo problém s bobry, nechá je vytvořit mokřady

Znojmo přestává bojovat s bobry. Místo zamezování vylévání vody do okolních pozemků se kraj rozhodl zalévat krajinu cíleně a díky bobřímu umu vytvořit přírodní cestou mokřady. S majiteli chce jednat o koupi nebo směně.

Veterináři v Brně: Víc lidí si za pandemie pořídilo psa či kočku

Veterináři v Brně v posledních měsících koronavirové pandemie zaznamenali zvýšený počet chovatelů, kteří si domácího mazlíčka pořídili poprvé. Jde o psy i kočky, shodli se v anketě ČTK.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Příroda"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "Příroda"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.