středa 17. srpna 2022 Petra

Vyhledávání

Nalezené články: "Josef Masopust"

Zemřel fotbalista Václavíček, olympijský vítěz a kapitán mistrovského Brna

Ve věku pětasedmdesáti let zemřel v Brně bývalý fotbalový obránce Rostislav Václavíček, olympijský vítěz z Moskvy, který jako kapitán přivedl brněnskou Zbrojovku k jedinému mistrovskému titulu v roce 1978. Klub to oznámil na na svém facebooku.

FILM STADION: Pozoruhodný náklad emocí, vzpomínek, provokace a naděje na nové Lužánky

Vzpomínky na desetiletí fotbalové slávy a jedno horké, vzrušující červnové odpoledne roku 2015. Kdo čekal od dokumentu Stadion pouhé dojímání nad minulostí vyhlášeného fotbalového stánku, které na chvíli probudila rozlučka Petra Švancary, byl...

Hejtman Hašek předal Ceny Jihomoravského kraje, ocenil zahraniční osobnosti i záchranu života

V reprezentativních prostorách Multifunkčního centra zámku Lednice vyvrcholilo vyhlášení Ceny Jihomoravského kraje. Hejtman Michal Hašek zde v neděli 13. prosince 2015 v rámci slavnostního večera předal ocenění osobnostem jižní Moravy.

Cenu Jihomoravského kraje získá 17 lidí, mezi nimi i Masopust

Cenu Jihomoravského kraje letos obdrží 17 osobností z různých oblastí, řekla mluvčí kraje Eliška Windová. Mezi oceněnými bude i zesnulý legendární fotbalista Josef Masopust.

Fotbalisté Zbrojovky zahájili výstavou oslavy 100 let klubu

Program oslav stého výročí založení SK Židenice, předchůdce fotbalové Zbrojovky Brno, odstartoval v sobotu vpodvečer slavnostním otevřením výstavy v obchodním centru Vaňkovka. Vrcholem oslav bude 8. června slavnostní večer spojený s oceněním...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Josef Masopust"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "Josef Masopust"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.