neděle 22. května 2022 Emil

Vyhledávání

Nalezené články: "Dotace"

Dotační programy, které nabízí Brnočtvrtek, 19. května 2022, 07:00Společnost

Dotační programy, které nabízí BrnoS vizí více „eko“, ale také komunitního Brna byly i letos vyhlášeny programy města Brna v oblasti životního prostředí. Společných jmenovatelem všech výzev je zejména šetrné hospodaření s vodou a ochlazování města. Do kterých výzev se můžete zapojit?

Máme plán, jak integrovat Ukrajince, hlásí Brno

Brno plánuje dlouhodobě pracovat na integraci ukrajinských uprchlíků, kteří přijíždějí z válkou zasažené východoevropské země. Kvůli projektu, který bude stát téměř 2,5 milionu korun, požádá město o dotaci ministerstvo vnitra.

Ve Vyškově letos zrekonstruují předválečné sokolské sportoviště

Vyškov se připravuje na dlouho očekávanou rekonstrukci roky uvadajícího Sokolského hřiště. Místo, které opřádá více než stoletá historie, dostane nový běžecký ovál s multifunkčním sportovištěm i tribunu pro diváky. Ve hře je také vybudování lední...

V Brně se na rok zavírá plavečák za Lužánkami, aby se postavil nový

Více než roční pauza čeká plavce z moravské metropole, kterým se začátkem letních prázdnin uzavře plavecký stadion za Lužánkami. Důvodem jsou stavební práce, jež se v lokalitě aktuálně uskutečňují. Dělníci staví nový bazén a plánují, že oba bazény...

Pluh císaře Josefa II. či historické loutky. V Brně se po pěti letech otevírá Palác šlechtičen

Po pěti letech se znovu otevírá Palác šlechtičen v Brně. Návštěvníci se dočkají dvou nových expozic i opravených prostorů. Prostory patřící k Moravskému zemskému muzeu nabízí sbírku loutek, pluh císaře Josefa II. nebo tradiční moravské kroje.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Dotace"

Více fotogalerií »

Nalezené profily: "Dotace"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.