Počasí dnes17 °C, zítra19 °C
Úterý 6. června 2023  |  Svátek má Norbert

Vyhledávání

Nalezené články: "šimpanzi"

V hodonínské zoo vylomili dveře šimpanzi. Trojici opic zaměstnanci honili dvě hodiny

V Zoo Hodonín utekli tři šimpanzi z expozice do obslužné chodby a hrozilo, že se dostanou i do areálu. Pracovníci zahrady proto zařízení uzavřeli, uprchlíky uspali narkotizační směsí a vrátili je v pořádku do expozice. Nikomu se nic nestalo.

Nový pavilon, noví šimpanzi. V brněnské zoo začala stavba domova pro primáty

Za zdmi brněnské zoologické zahrady bude do dvou let stát nová expozice šimpanzů. Odstartovala stavba vnitřního výběhu, který primátům poskytne dvojnásobný prostor k dovádění. V náhradě stávajícího pavilonu se ubytuje nová chovná skupina primátů.

V hodonínské zoo zemřel nejstarší šimpanz. Podstoupil eutanázii

Hodonínská zoologická zahrada i milovníci tamních zvířecích obyvatel smutní. Ve věku třiačtyřiceti let zemřel oblíbený šimpanzí samec Ob. Podle chovatelů trpěl kvůli svému pokročilému věku zdravotními problémy, a tak musel podstoupit eutanázii.

Šimpanzí skupina ze Zoo Brno najde náhradní domov v Hodoníně

Brněnští šimpanzi již brzy najdou nový přechodný domov v nedaleké hodonínské zoo. Brány Zoo Brno opustí již v pondělí 20. září, a to kvůli dlouho plánované výstavbě nové expozice pro lidoopy. Její zhotovení vyjde na téměř sto milionů korun.

Nový domov šimpanzů v brněnské zoo vyjde na sto milionů korun

Projekt nové expozice pro šimpanze v brněnské zoo se dostává do třetí etapy, která po výstavbě moderní venkovní expozice zahrnuje také proměnu vnitřních prostor. Nový domov pro šimpanze vyjde na téměř sto milionů korun.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "šimpanzi"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "šimpanzi"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.