čtvrtek 15. dubna 2021 Anastázie

Vyhledávání

Nalezené články: "řízení pod vlivem"

Lobista Janoušek žádá soud o další přerušení výkonu trestu

Krajský soud v Brně dostal návrh lobbisty Romana Janouška na další přerušení Janouškova výkonu trestu vězení. Spis byl koncem minulého týdne předložen Generálnímu ředitelství vězeňské služby ČR. Dnes o tom informovala mluvčí soudu Klára Belkovová.

Zfetovaný mladík v bavoráku vybržďoval ostatní řidiče v Husovickém tunelu

Několik hlídek městské policie si o Velikonočním pondělí počíhalo na řidiče, který v Husovickém tunelu vybržďoval ostatní řidiče. Podezřelého 22letého silničního piráta našli u benzínky. Při dopadení byl mladík pod vlivem drog.

VIDEO: Hledaný kriminálník ujížděl před policisty v kradeném autě. Zběsilou honičku ukončil v bahně

Řidič Golfu se nad ránem rozhodl ignorovat výzvu policie k zastavení a strhla se policejní honička. Šofér měl také pádný důvod, proč před policií nechtěl zastavit. Ujížděl v ukradeném autě na falešných značkách, bez papírů, se zákazem řízení a k...

Opilý otec nezvládl v Brně řízení a naboural, za volantem ho vystřídal zfetovaný syn

Že jablko nepadá daleko od stromu, se v pondělí večer přesvědčili brněnští policisté. Opilý muž za volantem tam v Koniklecové ulici nezvládl řízení a naboural do zaparkovaného auta. Po pár metrech raději zastavil a vyměnil si pozici se svým synem....

Alkohol nepatří ani za řídítka, jezdci na elektrokoloběžce a kole ošklivě narazili

Dva opilí řidiči zaměstnali o víkendu policisty. V prvním případě šlo o opilou jezdkyni na elektrokoloběžce, která nezvládla jízdu a málem skončila pod šalinou. Ve druhém případě si ošklivé zranění na hlavě způsobil cyklista pod vlivem.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "řízení pod vlivem"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "řízení pod vlivem"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.