pondělí 6. prosince 2021 Mikuláš

Vyhledávání

Nalezené články: "Řezník"

Chybí nám potravinové normy, říká vyhlášený venkovský řezník z Brněnska

Ze života českých a moravských obcí se v posledních letech stále více vytrácí řezníci. Lidé dávají přednost zabalenému masu ze supermarketů a mladí se do učení nehrnou. Josef Jůza z Březiny u Tišnova ale zachraňuje čest tradičnímu povolání. Jeho...

Mami, co je to bukkake? zaznívá na koncertech brněnské kapely Morčata na útěku

Brněnská hudební skupina Morčata na útěku působí na scéně bezmála dvacet let a ve svých písních rozhodně nikoho nešetří. Na paškál si berou známé celebrity nebo hudebníky, jejichž hity s oblibou ozvláštní netradičními texty, při nichž není nouze o...

Muž z Brna se upálil kvůli koronavirové krizi

34letý muž z Brna se o víkendu ve své chalupě v Březníku na Třebíčsku polil benzínem a následně se zapálil. Zraněním podlehl v nemocnici. Důvodem tragédie byla údajně existenční nejistota způsobená pandemií koronaviru, jak uvedl deník Blesk.

Maškary za oknem a zpěv v ulicích, letošní Líšeňské ostatky lidé slavili po svém

Tradiční masopustní slavnosti v brněnské Líšni měly letos trochu jinou podobu. Průvod Líšeňských ostatků se sice nekonal, ale lidé se i tak nenechali odradit. Maškary vyrazily do ulic, klepaly lidem na okna, zpívaly a rozveslovaly je.

Na sochu Ježíše v Brně někdo nabodl kozí hlavu, pár dnů poté ho omotal vnitřnostmi

Brno se stalo okultním místem. Už podruhé za týden museli brněnští strážníci vyrazil k pamětnímu kříži v Parkové ulici, který si vybral neznámý řezník. Na kříž nejprve nabodl kozí hlavu, kříž omotal vnitřnostmi.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Řezník"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "Řezník"

Více profilů »

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.