sobota 2. července 2022 Patricie

Zbrojovka připravuje velkolepé oslavy stého výročí

Utkáním mezi Zbrojovkou Brno a Slovanem Bratislava vyvrcholí v neděli 9. června oslavy stého výročí založení brněnského fotbalového klubu. Účast na oslavě přislíbil i legendární hráč a trenér Josef Masopust, který v roce 1978 přivedl Zbrojovku v roli kouče k jedinému mistrovskému titulu.

Program oslav začne už 17. května zahájením výstavy v nákupním centru Vaňkovka, kde bude také oficiálně dána do prodeje kniha o všech historických kapitolách klubu až do současnosti.

V sobotu 8. června se uskuteční v Městském divadle slavnostní večer za účasti padesáti legend brněnského fotbalu z řad hráčů, trenérů a funkcionářů. Hlavní část oslav se odehraje o den později.

„Už od 9 hodin se uskuteční charitativní turnaj fanklubů prvoligových celků a Slovanu Bratislava v malé kopané. Na 17:30 bude připravena autogramiáda všech hráčů mistrovského týmu z roku 1978. O půl hodiny později začne předzápas mezi výběry hráčů a fanoušků hokejové Komety Brno a Zbrojovky. Kromě toho připravujeme několik dalších akcí pro děti a mládež," uvedl ředitel klubu Vlastimil Ostrý.

Zdroj: ČTK

Štítky Zbrojovka Brno, výročí, oslavy, sto let, Josef Masopust

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.