pondělí 25. května 2020 Viola

David Zouhar

David Zouhar » Články

Důchodce přepadl benzínku. V kukle vyrobené z tepláků

Znásobit důchod toužil tento týden pětašedesátiletý muž v herně v Rosicích na Brněnsku. Začal proto hrát na automatech. Jenže ani po několika hodinách se z něj milionář nestal. Naopak mu žádné peníze nezbyly.

Opilý řidič najel dodávkou do pouliční lampy

pátek, 8. listopadu 2013, 11:10Krimi

Opilý řidič najel dodávkou do pouliční lampy

Vyvráceného sloupu veřejného osvětlení si ve středu v ulici Humenná v Bohunicích všimla hlídka městské policie. Při vyšetřování se ke strážníkům přihlásil muž, který jim popsal, že do lampy najel řidič auta.

Pár řešil neshody nožem

pátek, 8. listopadu 2013, 10:10Krimi

Pár řešil neshody nožem

Vyostřenou partnerskou hádku řešili v pátek ráno v Merhautově ulici brněnští strážníci. Přivolala je tam jednadvacetiletá dívka, která se bála o svůj život.

Polák slaňoval výškovou budovu, Kašpárková učila jive

Ze čtyřicet metrů vysoké budovy brněnského výstaviště ve čtvrtek ráno slaňovali čtyři sportovci a také herec a zpěvák Braňo Polák. Akce se uskutečnila u příležitosti zahájení veletrhu Sport Life.

Chtěl se oběsit na dětském hřišti

středa, 6. listopadu 2013, 20:17Společnost

Chtěl se oběsit na dětském hřišti

Rozrušení na dětském hřišti ve Slunečné ulici v Brně-Bosonohách vyvolal v neděli ráno osmnáctiletý muž z Blanenska. Na jedné z lanových atrakcí totiž stál se smyčkou kolem krku a něco pořvával na kolemjdoucí.

Opilou ženu zvedal ze země vnuk

úterý, 5. listopadu 2013, 21:10Společnost

Opilou ženu zvedal ze země vnuk

Silně podnapilé Brňanky si v pondělí odpoledne všimli kolemjdoucí v ulici U Pošty ve Starém Lískovci. Jednašedesátiletá žena seděla na chodníku a šestiletý chlapec se jí pokoušel pomoci vstát.

Brněnské výstaviště ožije sportem

pondělí, 4. listopadu 2013, 15:30Společnost

Brněnské výstaviště ožije sportem

Nechat si změřit napětí ve svalech, vyzkoušet Tarzaní skok, lezeckou stěnu nebo se zúčastnit tanečního workshopu. Nejen tyto možnosti budou mít návštěvníci veletrhů Sport Life, Dance Life Expo a Caravaning Brno, které začínají na brněnském...

Strážníci zachránili srnce uvíznutého v zahradě

Srnce zmateně pobíhajícího v zahradě v Útěchově si v pátek dopoledne všiml pozorný Brňan. Obrátil se proto na městskou policii.

Důchodkyni srazilo auto. Teď bojuje v nemocnici o život

Vážná dopravní nehoda se stala v pátek po sedmnácté hodině v ulici Krejčího. Řidič auta značky Renault tam na přechodu pro chodce srazil třiaosmdesátiletou ženu.

Brněnské národní divadlo představilo nové vedení

Martin Glaser, Mário Radačovský, Jiří Heřman, Marko Ivanovič a Martin Františák. Tato pětice mužů se postaví do čela brněnského národního divadla. Za hlavní cíl si kladou vybudovat z divadla sebevědomou instituci, která by se mohla srovnávat se...

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.