čtvrtek 15. dubna 2021 Anastázie

David Zouhar

David Zouhar » Články

Recenze: Aplikace Modré Brno usnadní Brňanům život

Praktická, jednoduchá a rychlá. Těmito slovy označují tvůrci aplikaci s informacemi pro život v Brně. Lidé v ní najdou nejbližší bankomat, stojan na kolo, podívají se na dopravní situaci na křižovatce, koupí SMS jízdenku nebo přivolají pomoc při...

Psi strážníků musí poslouchat na slovo

čtvrtek, 22. května 2014, 15:15Krimi

Psi strážníků musí poslouchat na slovo

Naprostá souhra panuje mezi velitelem jednotky psovodů brněnských strážníků Jiřím Bravencem a jeho devítiletým belgickým ovčákem Jakem. Dokázali to při čtvrteční ukázce dopadení ozbrojeného pachatele v parku Lužánky.

Aplikace Modré Brno poradí, kde najít nejbližší poštu nebo stojan na kolo

Jednoduchou a rychlou orientaci v Brně zajistí mobilní aplikace Modré Brno. Lidé v ní najdou polohu bankomatů v okolí, zjistí ceny taxi služeb nebo se dozví, kde si můžou vyřídit řidičský průkaz. Aplikaci ve středu představil starosta Brna-středu...

Koňský povoz řídil opilý muž

pondělí, 19. května 2014, 14:13Krimi

Koňský povoz řídil opilý muž

Typicky venkovskou scénu zažili o víkendu obyvatelé Kuřimi na Brněnsku. Zmatečně popojíždějícího koňského povozu v okolí rybníku si všimli lidé v neděli v podvečer. Přivolaní policisté ho na místě sice nenašli, narazili na něj později v jiné...

Jediný letošní koncert ve střední Evropě odehraje kapela James v červnu

Hity Sit Down, Laid nebo Say Something zahraje jednadvacátého června na svém jediném letošním koncertu ve střední a východní Evropě britská skupina James. Brněnští fanoušci nemusí za hudebním zážitkem jezdit daleko, kapela totiž vystoupí na...

Polonahý muž hodil po strážníkovi plnou tašku

Pozornost kolemjdoucích upoutal v sobotu odpoledne na zastávce v Nádražní ulici v centru Brna šedesátiletý muž, který znečistil veřejné prostranství. Dotyčný navíc pro svou podnapilost nebyl schopný říct, proč na sobě nemá oděv.

Juniorští kuželkáři získali stříbro

Druhé místo obsadil v sobotu dopoledne v kategorii U23 na Mistrovství světa v kuželkách 2014 český tandem. Markéta Jandíková z Valašského Meziříčí a Rostislav Gorecký z Luhačovic ve finále nestačili v brněnské hale Vodova na srbskou dvojici.

Sebevrah se pokusil oběsit na tkaničkách od bot

Dramatická byla úterní záchrana muže, který se údajně na jihu Brna pokusil oběsit na tkaničkách od bot. Šňůry však po chvíli praskly a zařezaly se sebevrahovi do krku. Ve snaze dovolat se pomoci vytočil na mobilu číslo strážníků.

Problémy s přijetím nových policistů? Fyzická kondice i nevyzrálost

Pouze dva z deseti kandidátů uspějí u přijímacích zkoušek k jihomoravské policii. Ve čtvrtek o tom informoval ředitel jihomoravských policistů Leoš Tržil. Uchazeči musí projít testy fyzické síly i psychiky.

Muž kradl z benzinových pump cigarety. Ve vypůjčeném autě

Fiat z pražské půjčovny aut používal ke krádežím na jihomoravských čerpacích stanicích čtyřicetiletý muž ze středních Čech. Majitelům tak způsobil škodu za více než tři sta tisíc korun.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.