úterý 7. dubna 2020 Heřman / Hermína

Opilec přivolal policisty kvůli pobodání ženy

Na tísňovou linku 158 v minulých dnech zavolal třiačtyřicetiletý muž, který oznámil pobodání ženy v ulici Milady Horákové. Na místo okamžitě vyrazily policejní hlídky, které provedly pátrací akci.

Během několika následujících minut muž volal opět na tísňovou linku, na kterou oznámil, že se nacházív ulici Boženy Němcové. Hlídka se tam tedy přesunula a muže tam skutečně nalezla. Muž projevoval silné příznaky opilosti a jeho stav velmi komplikoval komunikaci s policisty.

Muž znovu opakoval, že bylo ublíženo nějaké ženě, nedokázal však sdělit další podrobnosti. "Policistům se podařilo zjistit, že oznamovatel byl v nedaleké restauraci ve společnosti nějaké ženy, dle obsluhy ovšem vše probíhalo naprosto v klidu a žena z podniku sama dříve odešla," sdělila policejní mluvčí Andrea Straková. Při dalším zjišťování informací však muž policisty napadl. Ti použili donucovací prostředky a muže přemístili na záchytku. Tam byly v jeho krvi zjištěny celé tři promile alkoholu. Muž si následně ještě postěžoval na bolest kotníku, kterou však do příchodu lékaře zapomněl a tak bylo konstatováno, že pouze simuluje.

O dalším vývoji ohledně údajně pobodané ženy policie nijak neinformuje a proto se zdá, že byl divoký večer naštěstí pouhým výplodem opilcovy fantazie.

Štítky Brno, policie, opilec, pobodání

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.