pondělí 17. února 2020 Miloslava

Vyhledávání

Nalezené články: "opilec"

Opilce strhl zastavující vlak mezi nástupiště a kolej, vyvázl jen s oděrkami

Během včerejšího večera dostal strojvedoucí při zastavování vlaku nepříjemnou zprávu. Údajně prý někdo spadl pod vlak. Podle svědku se opilý muž chtěl opřít o zastavující vlak a ten ho strhl mezi koleje a nástupiště. Vyvázl jen s oděrkami.

Nově zrekonstruované sousoší padlo za oběť opilému vandalovi. Policisté si na něj ještě tu noc posvítili

Muž si vyšel opileckou agresi v pondělí večer vybít na zrekonstruované sousoší.Výtržníkovo řádění s 1,7 promile neustály dvě sochy ani kříž. Policisté si na vandala posvítili ještě o pondělní noci.

Mladík házel v centru Brna po kolemjdoucích kamení a rozléval kolem sebe víno. Před strážníky se svlékal, nadýchal přes dvě promile

Jednadvacetiletý muž, kvůli kterému vyjížděla na Kobližnou ulici v centru Brna hlídka strážníků, házel ve středu večer po lidech kamení a lil kolem sebe víno. Po příjezdu strážníků se začal i svlékat, na záchytce nadýchal přes dvě promile.

Agresivní host odmítal odejít z hospody, před strážníky se schoval pod stolem, do alkoholtesteru vrčel

Šestapadesátiletý muž obtěžoval personál i návštěvníku židenické restaurace. Před strážníky se schoval pod stolem a místo foukání na alkoholtester vrčel.

FOTO: Takhle jezdí alkohol. Opilá žena poslala auto do příkopu, nadýchala dvě a půl promile

O tom, že alkohol za volant nepatří, se přesvědčila čtyřiatřicetiletá žena u obci Trnové Pole na Znojemsku. Kvůli opilosti nezvládla zatáčku a skončila v příkopě.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "opilec"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "opilec"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.