neděle 17. listopadu 2019 Mahulena

Vyhledávání

Nalezené články: "opilec"

Mladík házel v centru Brna po kolemjdoucích kamení a rozléval kolem sebe víno. Před strážníky se svlékal, nadýchal přes dvě promile

Jednadvacetiletý muž, kvůli kterému vyjížděla na Kobližnou ulici v centru Brna hlídka strážníků, házel ve středu večer po lidech kamení a lil kolem sebe víno. Po příjezdu strážníků se začal i svlékat, na záchytce nadýchal přes dvě promile.

Agresivní host odmítal odejít z hospody, před strážníky se schoval pod stolem, do alkoholtesteru vrčel

Šestapadesátiletý muž obtěžoval personál i návštěvníku židenické restaurace. Před strážníky se schoval pod stolem a místo foukání na alkoholtester vrčel.

FOTO: Takhle jezdí alkohol. Opilá žena poslala auto do příkopu, nadýchala dvě a půl promile

O tom, že alkohol za volant nepatří, se přesvědčila čtyřiatřicetiletá žena u obci Trnové Pole na Znojemsku. Kvůli opilosti nezvládla zatáčku a skončila v příkopě.

Muž se v Brně neudržel ani na nohou, nadýchal 5,5 promile

K muži, který se nedokázala udržet na vlastních nohou, zamířili strážníci v sobotu odpoledne do Líšně. U nákupního centra v Bednaříkově ulici seděl třiapadesátiletý Brňan na chodníku a nereagoval na jakékoliv dotazy. Když mu strážníci pak dali...

Opilý muž plakal, zpíval a pak strážnici vyznával city. Skončil na záchytce

Kolemjdoucí zavolali v úterý večer brněnské strážníky na Šujanovo náměstí. Čtyřiašedesátiletý muž se tam totiž opíral o dům a vulgárně počastoval každého, kdo šel okolo.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "opilec"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "opilec"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.