Počasí dnes15 °C, zítra16 °C
Úterý 21. března 2023  |  Svátek má Radek

Lidi v Brně ohrožuje agresivní kurýr na koloběžce. Fackuje chodce a neumí parkovat

Brno se potýká s cholerickým třicetiletým mužem, který se živí rozvozem jídla na koloběžce. Poslíček, jenž má na kontě hromadu přestupků, naposledy zaútočil na chodce v pěší zóně. Brňana napadl, protože ho napomenul kvůli špatně zaparkovanému vozítku. Potížista po excesu vyfasoval trest.

Spor mezi kolemjdoucím pěším a třicátníkem s velkým batohem na zádech se semlel kvůli špatně zaparkované elektrické koloběžce. Dopravní prostředek doručovatel ledabyle pohodil v Jánské ulici u tamější restaurace. Chodec řidiči s živnostenským oprávněním, jenž v lokalitě vyzvedával jídlo, patřičně vyčinil i za použití vulgarit. Netušil ale, jak prudkou reakci vyvolá. Zuřivý jezdec si totiž nenechal sprosťárny líbit a rozhodl se dát troufalci za vyučenou. 

Během hádky proto chodci uštědřil facku a zasáhl ho tak nešťastně, že mu způsobil krvavý šrám na nose,“ sdělil Jakub Ghanem, mluvčí Městské policie Brno, jež na místo spěchala. 

Strážníci se dozvěděli, že donašeč jídla dělal v tentýž den více potíží. Předtím se totiž stihl dostat do konfliktu s hostem restaurace. Ten měl přitom stejné výhrady jako napadený pěší. Agresivní kurýr před strážci brněnského zákona nakonec uznal, že své chování přehnal. Hlídku ale neobměkčil. Pracovníci v uniformách svižně jezdícího koloběžkáře dobře znají z minulosti. 

„Strážníci přihlédli k tomu, že u něj městská policie eviduje celou řadu jiných přestupků, a přímo na místě mu vyměřili pokutu za narušení občanského soužití. Napadený muž opakované nabídky ošetření odmítl,“ dodal Ghanem.

Hodnocení článku je 74 %. Ohodnoť článek i Ty!

Autoři | Foto Pixaba.com/Kristof Topolewski

Štítky Brno, Strážníci, Koloběžky, Kurýři

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Petr Bura

ukrajinec na kolobce co se motal wolt a jeste drzej zmrd

Čtvrtek, 2. března 2023, 18:39

Petr Bura

v autě mám pepřák teleskop a bejsbolku,ty jednokolky jedou přes normu a cajti nic jen čumí,jsem zastavil občana kol 20 z ua a byl drzej na

Čtvrtek, 2. března 2023, 18:39

Diskutér T.

JEN VELKÝ SOUHLAS s oběma pány - od takového HNUSNÝHO PŘEVOZNICKÝHO AGRESORA, by mě to jídlo ani nešmakovalo.....

Úterý, 31. ledna 2023, 17:38

Baron Kocharovski

doporučují s sebou nosit PEPŘOVÝ SPREJ a nebo PARALYZÉR! a pak PLNOU PALBOU, rovnou do očí! ono každého HŇUPA pak přejde, útočit na ostatní! :-DDD

Úterý, 31. ledna 2023, 12:09

Martin Vašek

Stačí když tak bude pěkně rozjetý,tak mu jako nešťastnou náhodou o kolobrndu zavadit a bude vymalováno.

Pondělí, 30. ledna 2023, 23:22

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.