úterý 6. prosince 2022 Mikuláš

Hledaná dívka si na nádraží v Brně hrála na schovávanou. Zapikali ji strážníci

Do dětských let se vrátila hlídka brněnských strážníků na brněnském hlavním nádraží, kde je nepřímo pobídla ke hře na schovávanou celostátně hledaná dívka. Z klání vyšla vítězně městské policie i přes to, že ji teenegerka zkoušela oklamat triky.

Městská policie si všimla mladé dívky u hlavního železničního uzlu moravské metropole ve středu večer. Jejich pozornost upoutala nečekaně rychlá chůze dotyčné. Jakmile náctiletá spatřila, že na ni přilepili své oči strážníci, ještě zrychlila. Následně hledala vhodný úkryt, jenže pozorní strážci brněnského zákona už zkušeně neplnoletou chytili.

Strážníkům pak tvrdila, že spěchá na vlak a vydávala se za čtrnáctiletou. Ověření osobních údajů však ukázalo, že ve skutečnosti je o rok mladší a zároveň i hledaná,“ popsal mluvčí Městské policie Brno Pavel Šoba.

Strážníci měli obecně včera v noci žně. Našli hned pět lidi, kteří figurují v celostátním hledáčku hledaných osob. „Strážníci totiž přistihli i jiné dvě děti, které byly na útěku z výchovného zařízení, a také dva dospělé. Všech pět celostátně hledaných osob tedy obratem předali republikovým policistům,“ dodal Šoba.


 

Hodnocení článku je 92 %. Ohodnoť článek i Ty!

Autoři | Foto PČR

Štítky Brno, Nádraží, Strážníci, Pátrání

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.