úterý 4. října 2022 František

Žena v Brně se rvala sama se sebou. Dala si pěstí, policisty chtěla pokousat

Nepříjemný večer měla obsluha i zákazníci rychlého občerstvení u brněnského autobusového nádraží. Klid u jídla jim totiž narušila žena, která hlasitě pokřikovala na celé kolo. Před strážníky navíc začala svádět boj sama se sebou a udeřila se pěstí do hlavy.

Třiatřicetiletá žena se okolo strávníků nejprve procházela a bez jasného důvodu jim vulgárně nadávala. Když přijeli její chování zhodnotit strážníci, ukázala sice své doklady, stále se ale chovala, jako by byla pod vlivem alkoholu nebo drog. „Ani po výzvě k uklidnění se nedokázala ovládat, chvílemi si lehala na zem a strážníky hrubě urážela,“ popsal mluvčí strážníků Pavel Šoba.

Své představení pak zavržila tím, že se sama udeřila pěstí do obličeje a po hlídce hodila lahev s džusem. Před příjezdem zdravotníků proto nepředvídatelnou ženu strážníci spoutali. „Žena se je přitom ještě snažila kopnout a kousnout. Poté, co testy neprokázaly užití alkoholu ani omamných látek, strážníci asistovali zdravotníkům u fixace na nosítka," dodal Šoba s tím, že žena byla odvezena na vyšetření do nemocnice.

Hodnocení článku je 80 %. Ohodnoť článek i Ty!

Foto

Štítky strážníci, zásah, městská policie, pouta

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Diskutér T.

Převtělenej Pes baskervillský u nádraží v Brně a divadlo jednoho herce - VŠE V JEDNOM.....lituji opět strážníky při tomto výjezdu......a také i lidi z okolí.....Možná bude na scéně brzy nová divadelní hra s názvem NÁDRAŽNÍ KOUSALKA.

pondělí, 8. srpna 2022, 10:23

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.