úterý 16. srpna 2022 Jáchym

Centrem Brna svištěl cyklista se záchodovou mísou

Vozíkem s naloženou záchodovou mísou překvapil strážníky cyklista v Brně. Moravskou metropolí se proháněl na neosvětleném kole a nákupní vozík při tom vezl vedle sebe. Přes hlídku městské policie už se s překvapivým nákladem ale nedostal.

Strážníci spatřili cyklistu s podezřelou kárkou ve večerních hodinách v brněnské Mlýnské ulici. Na svém kole neměl zapnutá světla a navíc jej řídil pouze jednou rukou. Tu druhou měl totiž zaneprázdněnou balancováním nákupního vozíku s naloženou záchodovou mísou.

Nebezpečnou jízdu dvaapadesátníka strážníci ukončili a na místě ho vyzvali k předložení dokladů. „Zároveň ho upozornili, že jízdou na neosvětleném kole a držením pouze jednoho řídítka se dopustil dopravního přestupku. Muž se strážníky nesouhlasil, případem se tedy budou zabývat úředníci," řekla mluvčí strážníků Markéta Skřivánková.

Hodnocení článku je 74 %. Ohodnoť článek i Ty!

Foto MP Brno

Štítky městská policie, strážníci, cyklista

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Kateřina Slavíčková

Nevím zač ho chtějí trestat? Toto je v Asii běžné. A vzhledem k rozvinuté cyklistice bych to toletovala. Navíc po Mlýnské veda cyklostezka.

sobota, 2. července 2022, 04:33

Diskutér T.

Cyklista s WC v nákupním vozíku - a co doklad o zaplacení - dobře, že se tato situace dále projedná - může se chlap dohadovat, jak chce - kolo má být osvětleno - o tom není řeč a kdoví, zda to WC ještě někde neukradl - dobrá práce MP. Brno - fandím.

čtvrtek, 30. června 2022, 11:29

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.