pátek 7. srpna 2020 Lada

FOTO: Motorkáři napadli lesní dělníky. Jednomu přejeli nohu, druhého donutili vymazat jejich fotky z mobilu

Skupina sedmi agresivních motorkářů napadla v lese dělníky, kteří tam pracovali. Jednoho z nich dokonce povalili a přejeli mu nohu. Výhružkami potom muže, který incident fotil na svůj mobil, donutili, aby obrázky smazal. Ty se ale podařilo obnovit.

Hodně nepříjemnou zkušenost s motorkáři mají z před několika dnů lesní dělníci, kteří pracovali v lese poblíž Sentic. Sedm jezdců na motokrosových strojích bez registračních značek se s nimi dostalo do konfliktu kvůli upozornění, že se chovají protiprávně. Motorkáři dělníkům nejprv vulgárně nadávali a poté je i fyzicky napadli. Jeden z dělníků skončil na zemi a agresor na motorce mu přejel nohu. 

„Agresivní reakce ze strany motorkářů je opravdu zarážející. Nereagovali ani na skutečnost, že jeden z dělníků je zároveň členem lesní stráže.“ popisuje událost mluvčí policie Bohumil Malášek. 

Napadání dělníků motorkáři tímto však ani zdaleka neskončilo. Agresoři pracovníky pod výhružkami donutili, aby fotografie, které jeden z dělníků pořídil, aby konflikt zdokumentoval, smazal. Jakmile to muž udělal, sedmička motorkářů odjela.

K jejich smůle se ale při vyšetřování případu podařilo fotografie v telefonu obnovit. Policie proto prosí veřejnost o pomoc při identifikaci těchto násilníků. 

„Tišnovští policisté vyšetřující případ uvítají na telefonním čísle 602 647 425 informace vedoucí ke ztotožnění agresivních motorkářů.“ dodal Malášek.

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo5 čtenářů

Foto PČR

Štítky Sentice, motorkáři, dělníci, agresoři, policie

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Milan Miloš

Hovada... Sedm hovad v akci... Doufám, že je najdou a ztotožní, ale nejlepší by bylo, kdyby jim ty motorky zabavili... když chtějí jezdit motokros, tak na motokrosové dráze...

středa, 10. června 2020, 15:17

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.