čtvrtek 2. července 2020 Patricie

VIDEO: Muž se ženou omývali ve fontáně u Janáčkova divadla syrové maso na grilovačku

Svědkem velmi bizarní situace se v úterý odpoledne stal kolemjdoucí muž v prostranství před Janáčkovým divadlem. Muž a žena tam totiž ve fontáně oplachovali syrové maso.

Na místo vyrazili strážníci. Pohled na situaci je zaskočil: dvojice měla na místě sáčky, tašky, krabičky a dokonce i plastový lavor naplněný masem. Maso bylo v celku i mleté a strážníci odhadli, že ho může být přibližně osm kilogramů. Vedle sebe pak měli dva pytle s pečivem a přibližně tři kila zeleniny. 

Strážníci dvojici přistihli přímo při omývání masa, takže třiatřicetiletý muž ani o rok mladší žena nic nezapírali. Přiznali se, že syrové maso si takto připravují k opékání na chatě.

„Strážníci požádali o příjezd pracovníka Veřejné zeleně města Brna, aby vyhodnotil, jestli návštěvníkům parku nehrozí zdravotní riziko, což se naštěstí nepotvrdilo," uvedl mluvčí strážníků Jakub Ghanem.

Strážníci pak dvojici vyzvali, aby s oplachováním masa přestala,. „Případ postoupí ke správnímu orgánu pro důvodné podezření ze znečištění veřejného prostranství," uzavřel Ghanem.

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo14 čtenářů

Foto MP Brno

Štítky grilování, omývání, maso, fontána, janáčkovo divadlo, strážníci

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.