sobota 30. května 2020 Ferdinand

Sedli jsme a auto se samo rozjelo, vysvětloval sedmnáctiletý mladík pod vlivem drog poté, co boural v Židenicích

Pod vlivem drog, v protisměru a bez řidičáku. Brněnští strážníci zadrželi teprve sedmnáctiletého mladíka, který měl v Židenicích naboural do telefonního rozvaděče.

Na tísňovou linku 156 se v sobotu před pátou hodinou ranní ozval svědek upozorňující na Renault jedoucí Židenicemi v protisměru. Pouhé čtyři minuty pak strážníkům stačily k jeho vypátrání. Auto stálo v Čelakovského ulici a kolem něho se pohybovala dvojice mladých mužů.

Mladý řidič hlídce přiznal, že on i jeho devatenáctiletý známý usedli do vozidla, které se prý po nastartování samo rozjelo. Zároveň tvrdil, že auta miluje, ale netušil, kde je brzda, a tak prý nabourali.

„Dalším šetřením vyšlo najevo, že na trase kudy vozidlo údajně projíždělo, je částečně vyvrácený telefonní rozvaděč a také volkswagen s rozbitým zpětným zrcátkem," uvedl mluvčí strážníků Pavel Šoba.

Přivolaní státní policisté pak mladíkovi provedli test, který ukázal, že je řidič pod vlivem drog. „Případem se dále zabývá pro podezření z trestného činu," uzavřel mluvčí.

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo4 čtenářů

Foto pixabay.com

Štítky židenice, renault, mladík, bouračka, strážníci

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.