čtvrtek 20. února 2020 Oldřich

Muž z Brna si objednal gram kokainu přes internet. Místo pošťáka k němu dorazili policisté

Pětatřicetiletý muž si z temného zákoutí internetu objednal jeden gram kokainu. Pofidérní balíček odhalili němečtí celníci, kteří mužovu adresu předali českým policistům. Místo pošťáka na muže zaklepali policisté a nevěřil, že drogy skutečně odeslali.

Tak trochu jiná donášková služba

Kriminalistům předali němečtí kolegové drogový případ jako na zlatém podnose. Na jaře loňského roku si pětatřicetiletý muž během brouzdání v temném zákoutí internetu povšiml internetové obchodu s nabídkou prodeje drog. „Ze zvědavosti, podobně jak na běžném internetovém obchodě vyplnil objednávku na jeden gram kokainu, zadal svoji brněnskou adresu a odeslal platbu,“ upřesňuje případ mluvčí policistů David Chaloupka. 

Muž nevěřil, že zásilku skutečně odeslali, prý to bral jen jako pokus

Dealeři mužovu objednávku vyřídili a zásilku odeslali. Na tu však narazili němečtí celníci na hranicích a podle adresáta předali českým policistům. Mladý muž se místo pošťáka dočkal jen zaklepání policistů, kteří měli jeho adresu jasně napsanou na odeslaném balíčku. „Těm se k objednávce drog přiznal. Jak policistům ve výslechu sdělil, sám byl překvapen, že mu drogy byly odeslány, vše bral jako pokus a neuvědomoval si trestní rovinu svého konání,“ dodává Chaloupka.

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo5 čtenářů

Autoři | Foto Pixabay.com

Štítky drogy, kokain, Brno, policisté, pošta, Německo

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.