čtvrtek 29. října 2020 Silvie

Zasoutěžte si o Acutil – povolený doping pro váš mozek

Potřebujete se soustředit? Koncentrovat? Chybí vám energie a je třeba se učit nebo koncentrovat na práci? Možná vám chybí některé důležité látky a vitamíny. Máme pro vás pomocníka - Acutil, který obsahuje komplex látek důležitých pro správné fungování mozku. Pojďte si o něj zasoutěžit!

Myslete na svůj mozek!

Životní styl a dietní návyky jsou významné faktory, které dlouhodobě ovlivňují naši mozkovou činnost. Pro tělo a zejména mozek je vhodné zařadit do jídelníčku stravu bohatou na omega-3 mastné kyseliny, ale i vitamíny slupiny B a další látky.

Omega-3 mastné kyseliny: výživa pro váš mozek
Přípravek Acutil je doplněk stravy určený pro podporu paměti a koncentrace. Vyznačuje se unikátní kombinací omega-3 nenasycených mastných kyselin, výtažku z ginkgo biloby, fosfatildylserinu a vitamínů B. Podporuje činnost mozku a přitom pomáhá zlepšovat jeho funkce a výkon. Na rozdíl od jiných přípravků má příznivý vliv na mozek také v dlouhodobém horizontu, tedy při dlouhodobém užívání.

Zasoutěžte si o 3 balíčky pro vaši paměť. Můžete se těšit na balení Acutilu a cestovní verzi hry Scrabble, abyste si mohli lámat hlavu i na cestách :-) 

Stačí správně zodpovědět soutěžní otázku a odpověď odeslat do středy 15.4 včetně, na e-mail redakce@brnenskadrbna.cz

Soutěžní otázka:

Acutil podporuje činnost mozku, pomáhá zlepšovat jeho funkce a výkon, zajišťuje podporu paměti a koncentrace, pozitivní efekt má z hlediska:
a. krátkodobého
b. dlouhodobého
c. krátkodobého i dlouhodobého

Správnou odpověď najdete zde: http://www.acutil.cz/

Rádi si hrajete? Váš mozek to ocení, zkuste to třeba zde:
http://www.acutil.cz/mobil/index.php

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.