čtvrtek 26. května 2022 Filip

Velká krkouní vánoční soutěž o ceny

Do konce tohoto pracovního týdne běží velká vánoční soutěž s Krkouny o víkendový pobyt pro dva dospělé a dvě děti v hotelu, voucher na dětský kurz vaření od Chefparade a spousty dalších dárků od Bláži, Bůči a Pupína z planety Bimbuli! Soutěžit můžou také čtenáři Brněnské Drbny.

Jste hraví a baví vás vyhrávat? S Krkouny to není problém. Navíc můžete zapojit i děti! Stačí odpovědět na soutěžní úkol, splnit jednoduché podmínky a cena může být vaše. Přihlášku do soutěže a pravidla naleznete www.krkouni.cz.

ČTĚTE TAKÉ: Dětskou onkologii zdobí originální výzdoba Krkounů

A o co se hraje? Certifikát na víkendový pobyt pro dvě dospělé osoby a dvě děti v libovolném hotelu OREA HOTELS, Voucher na dětský kurz vaření od společnosti Chefparade, knihu Krkouni aneb dobrodružství na planetě Bimbuli, tričko, čepici a plyšáka - žirafu Blážu, produkty od společnosti Dinotoys - dvě edukativní hry s Krkouny a dvakrát puzzle, produkty od značky Zábavné učení s Krkouny a polštářek opět s motivem Krkounů od Moravské ústředny.

Hodně štěstí v soutěži a krásné Vánoce vám přejí Bláža, Bůča a Pupíno!

Kdo jsou to Krkoukni?

Dětský internetový portál Krkouni nabízí vašim dětem bezpečné místo s prvky zábavy, komunikace a vzdělání - vše na jednom místě.

Veškeré služby jsou připravovány pod vedením výtvarnice a pohádkářky Romany Andělové a tedy s velkým důrazem na rozvoj dětské kreativity tak důležité pro správný vývoj dítěte, rozvoj jeho schopností a jeho fantazie.

Komunitární charakter portálu velmi podporuje také schopnost komunikace a empatie dětí. Snahou portálu je přiblížit internet dětským uživatelům snadno přístupnou formou, přitažlivým vzhledem a snadným ovládáním, které zvládnou i ti nejmenší.

Štítky Krkouni, vánoční soutěž

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.