čtvrtek 29. října 2020 Silvie

SOUTĚŽ: Svátek pro milovníky sladkého! Čokofest nabídne to nejlepší ze světa čokolády

Po úspěchu Čokoládového Festivalu 2016 mají milovníci čokolády v Brně nový důvod k radosti. Od pátku 24. do neděle 26. listopadu 2017 se ve sportovní hale Brno-Tuřany uskuteční Čokoládový Festival s kulinářskou přehlídkou a prodejními stánky s čokoládovými delikatesami.

Čokoládový Festival 2017 je jedinečnou událostí pro všechny milovníky čokolády a cukrovinek, kteří mají chuť se pobavit, pochutnat si a případně se i přiučit vaření s čokoládou.

První čokoládový veletrh svého druhu se představí na prostranství o rozloze 1 300 metrů čtverečních a návštěvníkům nabídne kulinářskou přehlídku, na které šéfkuchaři předvedou své nápadité recepty, prodejní stánky se stovkami sladkých pochoutek nebo i dětský koutek.

Návštěvníci se mohou těšit na kulinářskou přehlídku šéfkuchaře Marka Váni, který představí zajímavé recepty například na čokoládové pralinky s moučnými červy, dyňovou polévku s bílou čokoládou v suchém ledu a vanilkovou krupicovou kaši z espumy s čokoládovým sněhem. Václav Kijonka naučí děti vyrábět pralinky a upéct brownies. A také společnost Tupperware bude na místě připravovat čokoládové donuty.

I tento rok budou na Čokoládovém festivale různé workshopy, jak pro děti, tak i pro dospělé. Návštěvníci si budou moci zakoupit čokoládové pivo, ochutnat vafle, fondán, čokoládové víno, čoko-kebab a další.

Další informace o akci se dozvíte na webových stránkách akce.

Foto Monika Bauer

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.