čtvrtek 21. října 2021 Brigita

Nahlédněte pod pokličku kliniky pro léčbu neplodnosti – místa, kde se rodí příběhy

PR článek

Neplodnost a její léčba bývá spjata s mnoha otázkami a obavami. Nervozitu může způsobovat jak cizí prostředí při první návštěvě kliniky, tak nedostatek ověřených informací o léčbě. Právě z těchto důvodů se brněnská klinika reprodukční medicíny a centrum lékařské genetiky Repromeda rozhodla ve čtvrtek 21. 10. otevřít své brány.


Kam se všude můžete podívat?  

Připraveny jsou jak komentované, tak individuální prohlídky. „Můžete si prohlédnout moderní a komfortní interiér kliniky, zařízený v souladu se staročínským učením FengShui. K nahlédnutí budou kromě běžně dostupných prostor také laboratoř genetiky a cytogenetiky nebo transferové pokojíky, kde můžete okénkem nakouknout až do embryologické laboratoře,“ zve všechny zájemce ředitelka kliniky MUDr. Kateřina Veselá, Ph.D.

Na co se na dnu otevřených dveří těšit?

Kromě prohlídek se můžete těšit také na krátké přednášky s následnou diskuzí. Odborníci na reprodukční medicínu vám zodpoví všechny otázky o léčbě a jejím průběhu, ale také o významu genetiky nejen v procesu asistované reprodukce,“ doplňuje Veselá. 

Odnesete si řadu informačních brožurek, rad a milých úsměvů našeho personálu, ale také slevu 10 % na léčbu, kterou získají všichni účastníci. Pokud máte zájem se tohoto jedinečného dne účastnit, nezávazně se zaregistrujete.Budeme se na vás těšit ve čtvrtek 21. 10. 2021 mezi 15. a 18. hodinou v Brně na adrese Studentská 812/6,“ uzavírá pozvání ředitelka Repromedy. 

Pokud se vám termín nehodí, nic se neděje. Stačí na kliniku zavolat nebo napsat a vybrat si termín individuální schůzky podle vašeho rozvrhu.

Kdy je vhodné zahájit léčbu neplodnosti? 

Na reprodukční kliniku byste se měli obrátit v případě, že se více než rok neúspěšně snažíte o miminko. Pokud je vám více než 35 let, doporučuje se kliniku kontaktovat už po 6 měsících snažení. Plodnost totiž s věkem rychle klesá, a proto není potřeba se trápit zbytečným odkládáním první konzultace. Neplodnost se dnes týká přibližně 15 až 20 procent párů v reprodukčním věku. 

Ohodnoť článek

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Štítky Repromeda, Brno, Klinika, Neplodnost

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.