Pondělí, 12. ledna 2026, 21:00
Jihomoravští záchranáři dnes vyjížděli k překotnému porodu do brněnské Slatiny. Na místo ale dorazili až poté, co se malá Natálka narodila. Rodící mamince asistovala po telefonu operátorka záchranné služby a přímo doma pomáhala babička. Zdravotníci následně ošetřili miminko i maminku a převezli je do porodnice.
Jihomoravští záchranáři dnes spěchali do brněnské Slatiny k překotnému porodu. Malá Natálka ale byla rychlejší a na svět přišla ještě před jejich příjezdem. Rodící mamince asistovala po telefonu operátorka, na místě pomáhala babička.
Zdravotníci ošetřili miminko i maminku a následně je převezli do porodnice. „Zástupkyně ženského pohlaví tří generací to zvládly skvěle. Celé rodince gratulujeme a přejeme hlavně hodně zdraví a láskyplné dny,“ vzkázali jihomoravští záchranáři.
Chceš mít přehled o tom, co se děje kolem tebe?
Jsme prostě silné my ženy!!!Gratulujeme mamince,babičce i děvčátku.Ale neznamená to,že bychom Vás úžasní muži nepotřebovaly.Samozřejmě,že potřebujeme!