Počasí dnes23 °C, zítra26 °C
Neděle 16. června 2024  |  Svátek má Zbyněk
Bez reklam

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Minerály Brno předvedou kamennou přírodní krásu

PR článek

Mezinárodní prodejní výstava minerálů, fosilií, šperků a přírodnin MINERÁLY BRNO proběhne na brněnském výstavišti od 25. do 26. května. Výstava proběhne tradičně v pavilonu B.

Letošní květnový ročník Minerálů Brno hostí přes 250 vystavovatelů z tuzemska i zahraničí.  Vystaven bude obvyklý sortiment, který znají návštěvníci z minulých ročníků – minerály a výrobky z nich, sběratelské kameny, šperky, přírodniny, dekorace, bytové doplňky a užitkové předměty. MINERÁLY BRNO jsou skvělou nákupní příležitostí. Nákup přímo od výrobců nebo dovozců je zárukou hodnoty a pravosti nakoupeného zboží. I bez nakupování jsou Minerály Brno zajímavou akcí, která je plná unikátních přírodních výtvorů, barev a zajímavostí.

K Minerálům Brno patří tradičně doprovodné programy. Na galerii pavilonu B si návštěvníci mohou užít výstavu obrazů inspirovanou neživou přírodní krásou. V kreativních dílničkách bude možné vyrobit si šperk nebo dekorační předmět pod vedením zkušených lektorů. Pořadatelé mysleli také na rodiny s dětmi. Pro ně bude k dispozici například vyklepávání fosilií z cihliček nebo hledání meteoritu detektorem kovů. Vzdělávací program připravuje Ústav geologických věd brněnské Masarykovy univerzity.

Vstup na MINERÁLY BRNO je buď bránou číslo 1 nebo u pavilonu E. Pořízení vstupenky na pokladně stojí 150 Kč, při nákupu přes web stojí vstupenka 120 Kč. V sobotu je výstava otevřena od 9 do 18 hodin, v neděli do 16:30.

Ohodnoť článek

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Minerály Brno předvedou kamennou přírodní krásu  |  Společnost  |  Zprávy  |  Brněnská Drbna - zprávy z Brna a Jihomoravského kraje

Můj profil Bez reklam

Přihlášení uživatele

Uložené články mohou používat pouze přihlášení uživatelé.

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.