středa 4. srpna 2021 Dominik

Vytvořte si sami svoje originální vánoční přání

PR článek

Organizace Czechitas, která pořádá kurzy IT pro ženy a děti, připravila pro širokou veřejnost ochutnávku, jak nakódovat webovou stránku. Tutoriál s vánočním přáním je vhodný hlavně pro úplné začátečníky ve světě informačních technologiích. 

Už dvě předchozí adventní neděle odkryli Czechitas návod, jak vytvořit webovou stránku v jazycích HTML a CSS. Následující dvě neděle odkryjí další části postupu. I vy si můžete společně s Czechitas naprogramovat vlastní virtuální přání pro své blízké. Návod najdete na těchto stránkách. Nezapomeňte se také připojit k této facebookové události

Nic vám přitom neuteklo. Začít můžete prakticky kdykoliv, stejně jako se můžete vrátit k předchozím částem tutoriálu. Stránka s vánočním nádechem bude editovatelná a vy si do ní přidáte vlastní obrázky, které pak můžete sdílet se svojí rodinou či blízkými. Připravíte jim tak originální vánoční dárek, i když žijí třeba na druhé straně zeměkoule. Vytvořte přání společně s Czechitas a ukažte ostatním, že zvládnete základy kódování.


 

Ohodnoť článek

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Štítky czechitas, vánoční přání, kódování

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.