čtvrtek 1. října 2020 Igor

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Přihlaste se na dlouhodobé kurzy Czechitas v Brně. Zbývají poslední místa!

Letošní rok v plné síle ukazuje, jak jsou informační technologie důležité. Znalost základů IT v dnešní době bude nutností a čím dál tím častěji jsou také IT dovednosti požadovány na pracovištích. Naučte se IT rozumět, nikoliv jen používat. Organizace Czechitas, která vzdělává převážně ženy a děti v oblasti IT, nabídne několik podzimních dlouhodobých kurzů. Studentky se během dvanácti týdnů naučí vytvořit si web, aplikaci, nebo proniknou do tajů programování či testování. 

Že se bojíte informačních technologií? Nevěříte si? Právě pro vás jsou kurzy od Czechitas určeny, protože jsou proslulé svou uvolněnou atmosférou a jsou určeny pro začátečnice až středně pokročilé ajťačky. V čistě ženském kolektivu prosazují Czechitas myšlenku, že žádná otázka není špatná, pouze ta nevyřčená. Proto bude na kurzu kromě lektora dispozici několik koučů, kteří pomohou odpovědět na dotazy a zajistí, aby žádná ze studentek nezůstala pozadu. 

Změňte svůj život, vyzkoušejte IT, právě teď je ta nejvhodnější doba. Kurzy Czechitas v Brně začínají od 21. září. Seznam kurzů a více informací na czechitas.cz/KurzyBrno.

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo3 čtenářů

PR text

Štítky czechitas, programování, brno

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.