pátek 14. srpna 2020 Alan

ANKETA: Ovlivnila korona Brňanům i letní dovolenou?

Koronavirus ovlivnil mnoho věcí včetně letošních letních dovolených. Do hodně zemí po celém světě Češi stále nemůžou vycestovat a často tak sahají po alternativách. Ptali jsme se proto Brňanů, kam se letos chystají oni.

Karina Procházková (35)

S partnerem se chystáme do Španělska během srpna. Nakažení koronou se nebojíme. Věříme, že opatření jsou dostatečná. Uvažujeme ještě nad výlety po městech v Česku, ale to budou spíše jednodenní výlety.

Martin Večeřa (47)

Já letos do zahraničí pro jistotu nevyjedu. Raději si užiju dovolenou u nás. Za týden odjíždím na chatu do Beskyd - odpočinout si od velkoměsta.

Rafaela Victorová (21)

Na konci července jedeme s kamarády autem do Chorvatska. Prvně to vypadalo, že nikam nevyjedeme, ale měli jsme štěstí. Chorvatsko je každoroční záležitost, o kterou bych nerada přišla.

Michal Sedlák (29)

Letos se nikam nechystám, maximálně na víkend někam k vodě. A proč? Tak mimo jiné se bojím, že se v cizině nakazím, a hlavně si myslím, že brzo tady budeme mít druhou vlnu, a to bych nerad uvíznul někde v zahraničí.

Petr Olejník (32)

Za pár dní odlétám na Kypr a celé se mi to teď zkomplikovalo. Musím mít totiž negativní test na Covid ne starší než 72 hodin a k tomu ještě vyplněný jeden dokument. Naštěstí mi za to pobyt u moře stojí.

Julie Vráželová (24)

Už od mala preferuji spíše naší českou krajinu. Moře mi nikdy nepřirostlo k srdci. Takže se nedá říct, že by koronavirus ovlivnil moje plány na dovolenou. Chtěla bych letos v létě na Šumavu a do Orlických hor.

Adam Kovář (54)

S manželkou pravidelně jezdíme do jižní Francie. Vždycky to máme formou last minute, nic neplánujeme dopředu. Na přelomu července a srpna máme oba dva nahlášenou dovolenou a snad se mi podaří manželku přemluvit, že vycestování do zahraničí je bezpečné. Je to už naše dlouholetá tradice a nerad bych o ní přišel.

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo0 čtenářů

Štítky Koronavirus, Brno, dovolená

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.