pondělí 10. května 2021 Blažena

Koupaliště Riviéra zahajuje provoz. Nabídne animační programy nebo nové kiosky s občerstvením

Od pondělí 22. června se veřejnosti otevře brněnské koupaliště Riviéra. Letos nabídne několik novinek, například nové kiosky s občerstvením či animační programy pro děti i dospělé.

Největší novinkou pro návštěvníky čerstvě otevřeného sportoviště jsou dvě nové budovy s občerstvením. Ty s sebou zároveň přinášejí krok vpřed, kterým bude používání vratných kelímků Nick Nack o obsahu 0,5 a 0,3 litru v celém areálu Riviéry. „Hlavní důvod je ekologický, aby se eliminoval zbytečný plast. Zároveň se ale ušetří také za svoz odpadu. Na kelímky bude vratná záloha 50 korun, na kterou jsou lidé v posledních letech zvyklí z vánočních trhů. První test už máme za sebou v Bazénu za Lužánkami a v Aquaparku v Kohoutovicích,“ oznámil první náměstek primátorky města Brna Petr Hladík

Plavčíci z řad bývalých plaveckých reprezentantů

Pro sportovní nadšence budou v průběhu sezóny na koupališti Riviéra připravena různá zábavná vyžití, například animační programy pro děti i dospělé, tradiční příměstské tábory či nově beachvolejbalové turnaje profesionálních hráčů volejbalového klubu Šelmy Brno. O bezpečnost malých i velkých plavců se budou starat noví vyškolení plavčíci z řad bývalých reprezentantů v plavání.

Otevření zdržela pandemie

Znovuotevření koupaliště Riviéra se oproti ostatním sportovištím zdrželo z důvodu nedostatečného uvolnění protipandemických omezení. V areálu se totiž v témže čase mohlo nacházet maximálně pět set lidí najednou. „Od pondělí 22. června skončí jakákoliv omezení počtu návštěvníků, řídíme se tedy hygienou schválenou kapacitou našeho areálu dle vyhlášky,“ vysvětluje Martin Mikš, generální ředitel městské společnosti STAREZ – SPORT, která areál spravuje.

Dopolední vstupné pouze pro majitele čipových hodinek

„Některá omezení však nadále zůstávají v platnosti a návštěvníkům bohužel kvůli zamezení tvorby velkých řad u pokladen nebudeme moci nabídnout výhodné dopolední vstupné. Oblíbená akce tak bude k dispozici pouze návštěvníkům platícím čipovými hodinkami,“ dodává Mikš.

Hodnocení článku je 100 %. Ohodnoť článek i Ty!

Foto STAREZ - SPORT

Štítky riviéra, zahájení sezóny, koupaliště

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.