pondělí 13. července 2020 Markéta

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Rádio BLANÍK bude nově vysílat i pro Brno a okolí

V pátek 1.5.2020 začne Rádio BLANÍK vysílat na celkem deseti nových kmitočtech. Kromě Brna bude tato multiregionální stanice nově pokrývat i Boskovice, Vyškov nebo Blansko. Signál se pak nově dostane rovněž na dosud ne zcela dobře pokrytá místa na Vysočině. Díky tomu tak dochází k výraznému rozšíření stávajícího pokrytí Rádia BLANÍK, které si alespoň jednou týdně naladí 1.148 tis. posluchačů a jehož aktuální podíl na trhu činí 9,7%

Ve všech případech jde o kmitočty, kde dosud vysílalo Rádio Petrov, které k výše uvedenému datu ukončí svoji činnost.

„V první řadě chceme zejména nezklamat jeho současné posluchače, kterým budeme i dál přinášet vše, na co byli zvyklí, tedy zejména dobrou náladu, kvalitní regionální servis a samozřejmě oblíbené české písničky. Zároveň jim ale nabídneme spoustu zajímavých novinek a hezkých pořadů. Za všechny můžeme zmínit například pravidelnou cestovatelskou relaci Na cestách, kterou provází oblíbený herec Miroslav Táborský, nebo stále více populární Zlaté české ručičky. Díky našemu redakčnímu zázemí pak budeme kromě regionálního servisu pro Brno a další místa více akcentovat i zajímavá témata z jiných oblastí republiky,prozrazuje Daniel Rumpík, programový ředitel Rádia BLANÍK.

Podle něj se už delší dobu do vysílání hlásí řada posluchačů například právě z Brna. Vysílání BLANÍKU si většinou poprvé naladili, když byli třeba na dovolené v místech, které rádio už z dřívější doby pokrývá. Nyní se tak mohou těšit na kvalitní signál i tam, kde žijí a pracují.

Rozšíření pokrytí je pak samozřejmě i dobrou zprávou pro řadu zadavatelů reklamních kampaní. „Pro národní zadavatele je pokrytí jihomoravské metropole velmi důležité a těšíme se samozřejmě také na menší regionální klienty, kterým budeme moci za super cenu nabídnout výjimečné rádio s regionálním i celostátním obsahem,“ dodává Štěpán Ryska, jednatel společnosti Radiohouse, zastupující exkluzivně prodej reklamy na Rádiu BLANÍK.

Jakmile to pak bude jen trochu možné, posluchači se budou moct s BLANÍKEM seznámit i přímo na vybraných akcích. Půjde jak o mediální partnerství, tak i vlastní úspěšné koncepty, které podle rádia bezesporu potěší také nové posluchače. Zde je tedy kompletní přehled nových vysílacích kmitočtů, na kterých bude od 1. května 2020 vysílat Rádio BLANÍK:

Brno 103,4 - Boskovice 94,2 - Vyškov 98,4 –Znojmo 92,8 – Jihlava 98,0 - Třebíč 104,8 Velké Meziříčí 105,7 - Žďár nad Sázavou 98,0 - Hodonín 92,8 - Svitavy 92,9

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo4 čtenářů

PR text | Foto Rádio Blaník

Štítky Rádio Blaník, jihomoravský kraj, Brno, zpravodajství

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Radomír Štefka

Tak jsem si naladil respektive místo Petrova mne naskocilo rádio Blaník jedním slovem hrůza a děs tam skusim rádio Country

neděle, 3. května 2020, 11:52

Martin Havelka

Jj, Petrov byl jen jeden, ale Blaník už je jen náhražka, asi jste ztratili hodně posluchačů, hold na tom vydělají jiné regionální rádia.

sobota, 2. května 2020, 22:41

Joseph Xspy

Rádio Petrov bylo Brnu bližší....

sobota, 2. května 2020, 12:39

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.