neděle 2. října 2022 Olívie / Oliver

Vyhledávání

Nalezené články: "jihomoravský kraj"

Z Brna míří do Senátu hvězdář a pražský herec z Četnických humoresek

Jihomoravský kraj má za sebou druhé kolo senátních voleb. Ze čtyř obvodů na jižní Moravě se do horní komory Parlamentu dostal například herec Tomáš Töpfer a Eva Rajchmanová za SPOLU. Post senátora obhájil hvězdář Jiří Dušek a Jaromíra Vítková.

Cizinci nacpali do dodávky tunu léků. Tablety na drogy jim vzali celníci

Rekordní záchyt mají za sebou celníci z jižní Moravy. Na dálnici D2 ve směru na Brno se jim podařilo zastavit auto s polskou poznávací značkou. Po otevření nákladového prostoru nevěřila hlídka svým očím. Cizinci převáželi miliony tablet.

Jihomoravský kraj rozdá ceny. Ocení herce Donutila či skokanku Kašpárkovou

Herec Miroslav Donutil nebo trojskokanka Šárka Kašpárková letos dostanou Cenu Jihomoravského kraje. Zastupitelé ve čtvrtek schválili udělení 12 cen. Kromě známých osobností kraj ocení i výrobce slámového vína nebo policisty za záchranu života.

Brněnští hasiči jsou nejlepší v Česku ve vyprošťování

Jihomoravští kraje získali nejcennější kov na mistrovství ve vyprošťování u dopravních nehod. V Kroměříži porazili dalších čtrnáct týmů. Závodníci soutěžili ve vyprošťování simulované dopravní nehody. K haváriím navíc vyjíždí hasičská auta častěji...

Nejmodernější brněnský cowork Clubco otevřel dvě nová patra sdílených kanceláří

Nejmodernější brněnský cowork Clubco se od září rozrostl o dalších 2 000 m2 flexibilních kanceláří. Dvě nová patra v areálu Vlněna otevřela své dveře jen krátce po oslavách prvního roku existence coworku. Developer CTP tak reaguje na rostoucí...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "jihomoravský kraj"

Více fotogalerií »

Nalezené profily: "jihomoravský kraj"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.