pondělí 10. května 2021 Blažena

Vyhledávání

Nalezené články: "Vyškov"

Záchranáři vyjížděli k nehodám motorkářů, střet s dodávkou skončil tragicky

Druhá květnová neděle se nesla ve znamení nehod motocyklistů. Záchranáři vyslali posádky a vrtulník k několik případům v kraji, z nichž jeden skončil tragicky. Motocyklista, který se u Slavkova u Brna srazil s dodávkou, podlehl svým těžkým zraněním.

Díky uvolnění otevírá E.ON opět všechny své pobočky

Po téměř půl roce si mohou lidé v Blansku, Vyškově, Hodoníně, Břeclavi a Znojmě osobně vyřídit všechny záležitosti, které se týkají dodávek energií, instalace tepelné techniky nebo fotovoltaiky. Od pondělí 10. května totiž mohou díky dalšímu...

Vyškovská synagoga má novou střechu, opravy zdržela zima i škůdci

Budova bývalé vyškovské synagogy se dočkala dlouho potřebné opravy krovu a střešního pláště. Rekonstrukci ale zpozdila tuhá zima a škůdci poškozující dřevní hmotu. Vedení města nyní plánuje vnitřní prostory synagogy více představit veřejnosti.

Kriminalisté řeší případ mrtvé fenky. Hledá se majitel

Jihomoravští kriminalisté řeší případ mrtvého pejska, který se v dubnu našel na Vyškovsku. Fenka ležela poblíž rybníka v Bučovicích, místní části Vícemilice. Kvůli spáchanému trestnému činu nyní policie hledá jejího majitele.

Blanenské předzámčí se opravuje, bude v něm sídlit škola i muzeum

Město Blansko zahájilo rekonstrukci další části předzámčí. Opravy se dotýkají budovy Zámek 3, která se přemění v sídlo Muzea Blanenska a Základní umělecké školy Blansko. Ve vnitřních prostorách vzniknou depozitáře i výtvarné ateliéry.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Vyškov"

Více fotogalerií »

Nalezené profily: "Vyškov"

Více profilů »

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.