úterý 20. října 2020 Vendelín

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Brno si užije další City Piknik. Na Šelepce zahrají David Stypka a Slza

Druhý ze série hudebních pikniků Hitrádia City Brno proběhne tentokrát v parku na Šelepce, a to ve středu 24. července. Vystoupí na něm zpěvák David Stypka, kterého znáte třeba z duetu s Ewou Farnou „Dobré ráno, milá” a nebo díky písni „Kříž”, jež se stala ústřední skladbou filmu Úsměvy smutných mužů. Po něm přijde na řadu skupina Slza, objev roku v anketě Český slavík s řadou rádiových hitů na svém kontě, mezi nimi třeba „Celibát”, „Lhůta záruční” nebo aktuální „Paravany”.

Oba koncerty si jako vždy můžete vychutnat na dece, nebo v plážovém lehátku, vstupné je tradičně zdarma a občerstvení ani tentokrát nesmí chybět. Protože jde především o piknik, na místě si pochutnáte na jídle z brněnských restaurací a přijedou i vyhlášené food trucky s burgery nebo zmrzlinou. 

Na City Piknik můžete dorazit hned po práci, začíná v 16 hodin. David Stypka a jeho kapela Bandjeez budou hrát od 17 hodin, dvě hodiny na to začne koncert Slzy a v mezičase se o zábavu opět postarají moderátoři Hitrádia City Brno. Akce se koná za každého počasí. 

A těšit se můžete i na poslední letošní City Piknik. Ten se odehraje 21. srpna na Slovanském náměstí a zahrají na něm Xindl X a Mirai.

City Pikniky se konají pod záštitou primátorky Statutárního města Brna Markéty Vaňkové. 

PR text

Štítky city piknik, hitrádio city, šelepka, slza, david stypka

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.