pátek 7. října 2022 Justýna

Hospic sv. Alžběty zve na charitativní běh jednotlivce i firmy. Svou účastí pomohou s dostavbou zařízení

Hospic sv. Alžběty pořádá charitativní běh a všechny srdečně zve k účasti. Výtěžek je určen na rekonstrukci a dostavby Hospice sv. Alžběty. Běh je určen jak pro sportovce, kteří jsou natěšeni na protáhnutí svých těl při běhu, tak pro zájemce, jež si trasu chtějí pouze projít vycházkovým tempem.

Přijďte si zasportovat na charitativní běh Hospice sv. Alžběty. Start i cíl trati bude v areálu hospice na Kamenné 36, a to už příští sobotu 8. června v 10 hodin. Trasa je vyměřena na 5 a půl kilometru, které si můžou zaběhnout zkušení sportovci, ale i zájemci o příjemnou sobotní procházku s vlastním tempem. Akci bude moderovat Borek Kapitančik z Českého rozhlasu Brno.

Na běh zvou také ředitel Hospice sv. Alžběty Mgr. Karel Kosina a primátorka města Brna JUDr. Markéta Vaňková.  

Událost je určena nejen pro jednotlivce, ale také pro celé firmy. Ty mohou vytvořit tříčlenné týmy a za firmu darovat peněžní obnos. Firma, která věnuje nejvyšší dar pak dostane poukázky do břeclavského fitness centram kde se jim osobně bude věnovat trenét Petr Prušanský. Úplně všichni se mohou na konci těšit na medaili, vodu k občerstvení, běžecké tričko, slevový poukaz na zboží od Rock Pointu, plátěnou tašku a kaši od Mary's Meal. 

Svou účastí a darem účastníci podpoří rekonstrukci a dostavbu brněnského hospice, který poskytuje lékařskou, sociální, psychologickou a duchovní podporu lidem na konci životní cesty.

Jednotlivci se mohou registrovat na odkazu  www.behyprohospice.cz  a pro firemní týmy se mohou hlásit na telefonu 736 503 781.

 

Běh pro hospic sv. Alžběty - benefiční běžecký happening 
Kdy: sobota 8. června v 10:00
Kde: v krásném koutu Brna (Kamenná kolonie a Červený kopec), start a cíl v areálu hospice, Kamenná 36, Brno
Pro koho: běžci všech věkových i kondičních kategorií, firemní týmy
Délka trati: 5,5 km po asfaltovém chodníku a lesních cestách
Moderuje: Borek Kapitančik, Český rozhlas Brno
Registrace: individuální účastníci: www.behyprohospice.cz firemní týmy: tel. 736 503 781
Kontakt: fundraising@hospicbrno.cz, tel. 736 503 781
Partneři: Mattoni, Decathlon, Běžecká škola Miloše Škorpila, Rock Point, iMi Partner, fitness centrum Peter Prušanský, Magistrát města Brna
Mediální partner: Magnus Regio
Akce proběhne pod záštitou JUDr. Markéty Vaňkové, primátorky města Brna.
Upozornění: Parkování přímo u hospice nebude možné, prosíme myslete na to. Pokud přijdete s dětmi, které nepoběží, pohlídáme je

Autoři | Foto Hospic Sv. Alžběty

Štítky běh, hospic, sv. Alžběta, charitativní akce

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.